تورهای بهار 1402

خدمات اخذ ویزا

مجله گردشگری

تورهای بهار 1401

تورهای مناسب فصل بهار

بهار رسیده باشید و به فکر تور بهار نباشیم ؟ تورهای بهار 1401 را در ذهن نداشته باشیم ؟ به هر حال زمان و حال و هوا به گونه ای است که حیف است خانه بمانیم . همین الان تصمیم بگیریم و چمدان را ببندیم و به سفر برویم . اما بحث این است کجا برویم ؟ به جز ایران همیشه بهار که در هر فصلی جایی برای گشت و گذار دارد ، در دنیا هم مسیرهای بسیاری است . که ما ایرانی ها می توانیم برای سفرهای نوروزی در نظر بگیریم …

استانبول ، شهر مهم ترکیه برای تورهای بهاری

همه ما ایرانی ها دیگر با استانبول حسابی آشنا هستیم . شاید اگر سفر نکرده باشیم در مورد مساجد و مهم ترین مراکز خرید استانبول اطلاعات داریم . بهار هم در ترکیه حال و هوای خود را خواهد داشت ، آب و هوا کمی گرمتر شده و بهترین زمان سفر برای تور بهار است. ریزش بارانهای زمستانی کمتر می شوند و همین بر جذابیت سفر به استانبول می افزاید.

بهار و سفر به سرزمین هزار معبد تایلند

سرزمین های جنوب شرق آسیا ، به دلیل اینکه در نزدیکی خط استوا قرار دارند ، معمولا تلورانس دمایی کمی دارند. اما فصولی دارند که ریزش بارانهای شدید را تجربه می کنند. در ماه مارچ و اپریل دمای هوا بسیار مناسب و هوا آفتابی است. پس پیش به سوی آفتاب گرفتن و تفریحات زیبای ساحلی . حدود دمای هوا بین بیست تا بیست و پنج درجه متغیر است. شما اگر در ماه اپریل به این سرزمین زیبا قدم بگذارید ، می توانید در جشن های ملی و بومی هم شرکت کنید که خالی از لطف نیست. سفر به تایلند یکی از تورهای بهار 1401 پر طرفدار ماست.

بهار را در سرزمین زیبای سنگاپور باشید

چنانچه شما اهل تورهای لاکچری هستید ، می توانید سنگاپور را به عنوان مقصد خود برگزینید . حسن سفر به سنگاپور در بهار در این است که از میزان بارانهایش کاسته می شود. هوای سنگاپور ، هوای بهاری  معتدل است و حول و حوش 24 درجه خواهد بود. تورهای بهار 1401 را در نظر داشته باشید …

مالزی از گزینه های خوب تور های بهاری است

همسایه کشور سنگاپور ، کشور مالزی هم از گزینه های سفر تور بهار است. مالزی از خاص ترین مقاصد در تورهای بهار 1401 است. خوب ، فصل بارانهای موسمی سنگین گذشته است  و شما در فصول خشک پای به این سرزمین گذاشته اید. اما چتر همراهتان باشید. کشور مالزی بسیار سرزمین زیبایی است . پیشرفتهای اقتصادی اش به عنوان یک کشور مسلمان، باعث شگفتی همگان خواهد بود. سفر خوش بگذرد.

هندوستان سرزمین هفتاد و دو ملت در تورهای بهار 1401

هندوستان هم همانند ایران سرزمین آب و هواهای چهار فصل است. فستیوال هولی را دیده اید حتما . فستیوالی که در آن مردم با پودرهای رنگی که به هوا میپاشند شادی را جشن میگیرند. سفر به این سرزمین زیبا در فصل بهار به همه گردشگران توصیه میشود.

سفر به هندوستان در تورهای بهاری

یک سفر دو نفره برای آرامش به جزیره زیبای مالدیو

جزایر مالدیو مقصد لاکچری زوج هاست و بهشتی برای ریلکسیشن . شیک ترین اتاقها با امکاناتی که در تخیل نمی گنجد ، در یک تور بهاری ارائه می شود. با ما در تماس باشید.

چین ، مقصدی زیبا برای تورهای بهار 1401

شکوفه های بهاری درختان چین ، بهترین خوشامدگویی به مسافران است. چقدر هوا لطیف و بهاری است و خبری از سرما و برف وجود ندارد. چین را هم در لیست سفرهای بهاری خود قرار دهید. البته ماه اردی بهشت بهتر از فروردین ماه است.

شکوه شکوفه های گیلاس و تور بهاری در ژاپن

 قلم موی بهار ژاپن را به گونه ای متفاوت تر نقاشی می کند. شکوفه های صورتی درختان گیلاس ، در تمام شهرها دیده می شود. خنکای مفرح و عالی بهاری انسان را به وجد می آورد. خبری از سرمای سخت زمستان نیست و بهترین مناظر را تماشا خواهید کرد.

تورهای بهاری در ژاپن

قطره اشک هندوستان ، سریلانکا در فصل بهار

سریلانکا ، سرزمین سرسبز و زیبای قدیمی ، از بهترین مقاصدی است که انتخاب میکنید. خبری از باران های سیل آسای موسمی نیست. دمای هوا کمی متعادل تر شده است . و نوید یک فصل سفر خوب را میدهد.

تورهای تابستانی

تعطیلات تابستان فرارسیده است . مدرسه ها و دانشگاه ها تعطیل هستند. آفتاب خوب می تابد و فقط یک مورد کم است . و آن یک تور تابستانی حسابی . ساک های سفر را ببنیدید تا به شما بگوییم بهترین مقاصد سفر برای تور تابستان کجاست ، با ما همراه باشید …

سرزمین تزارها و یک سفر تابستانی 

زمانی را در نظر بگیرید که تزارهای روس در کاخ های زیبای سنت پطرزبورگ قدم می زدند. کاخ ها و موزه های سنت پطرزبورگ در تابستان جذابیت دیگری دارند. بویژه که فصل شبهای روشن یا شبهای سفید است. در این موقع بهترین زمان برای جشنواره های موسیقی و اجرای اپرا است.

سفر به سرزمین تزارها

غواصی تابستانی در اقیانوس هند در تورهای   تابستانی مالدیو

زمانی که از درون استخر اتاق خود به درون اقیانوس هند شیرجه می زنید ، به خوش ترین لحظات زندگی خود رسیده اید. اینجا مالدیو است، مجمع الجزایر لاکچری برای یک استراحت به یاد ماندنی . هر آنچه از آرامش و تفریحات آبی و تفریحات عصرگاهی بخواهید در مالدیو وجود دارد. کافی است نیت کرده باشید و بقیه کارها را به آژانس پلیکان پرواز آسیا بسپارید.

تابستان در کشور لبخندها ، تایلند

دیگر وقت آن است که روی شن های روشن پوکت آفتاب بگیرید. به دیدار جزیره جیمز باند بروید. در ساموئی گشت و گذار داشته باشید . در معابد و اماکن تفریحی پاتایا به گشت و گذار بپردازید. برای خرید و عبادت در بانکوک حسابی بگردید. آری ، تابستان فصل گشت و گذار در سرزمین زمردین و طلایی تایلند است.

سفر به سرزمین معابد طلایی

بالی ، زیباترین و دوست داشتنی ترین جزیره جنوب شرق آسیا

آیا شما تور تابستان را برگزیده اید اما مقصد را نه ؟ خوب بالی را انتخاب کنید . قرار است فراموش نشدنی ترین تور خود را تجربه کنید. بالی سرزمینی است مملو از سرسبزی ، تفریحات آبی ، زیبایی طبیعت ، مزارع آیینه گون برنج و رقص های آئینی. به بهشت خدایان خوش آمده اید. فقط یادتان باشد از تمام اوقات خود بهره ببرید . حیف است که در تور تابستان بالی شرکت کرده باشید و از لحظات بهره نبرده باشید.

تورهای پاییزی

فصل رنگ های گرم که می رسد ، حال و هوای غریبی به همه دست می دهد . برای تعدیل این حال و هوا برای شما بهترین مقاصد را پیشنهاد می دهیم . برای تحریک ذائقه تون در ادامه با ما همراه باشید

 هندوستان سرزمینی مناسب برای تورهای پاییزی

مثلث طلایی را شنیده اید . مثلثی با سه شهر زیبا ، دهلی و آگرا و جیپور … حالا پاییز است و تنفس اتمسفر آگرا ، حس غریبی دارد. وقتی به تماشای تاج محل ایستاده اید  ،آجر به آجر تاج محل بوی عشقی جاودان می دهد. قلعه مستحکم آگرا دلیل دیگری برای سفر به مثلث طلایی هندوستان است. شما چنانچه می خواهید مناطقی ساحلی را تجربه کنید ، پس چه جایی بهتر از گوا ؟ به آرامش و زیبایی خوش آمدید …

مسافرت به دبی در قالب یک سفر پاییزی 

دبی ، این جزیره بی اندازه زیبا و پیشرفته برای پاییز یکی از بهترین مقصد های گردشگری است. در پاییز آب و هوای دبی تا حدی تعدیل شده است و  از گرما و شرجی بودنش کاسته شده است. زمان برگزاری فستیوال هاست. شما اگر دوست دارید خرید کنید یا کلا اهل خرید هستید ، روی دبی حساب کنید. به پایان پاییز که نزدیک می شوید ، بلک فرایدی انتظار مسافران را می کشد. بنابراین در لیست خود، سفر به دبی را حتما بگنجانید.

استانبول است و فستیوال های خریدش

خوش آمدید به استانبول . شهر دوست داشتنی برای ما ایرانی ها ، اینجا جایی است که بهشت خریداران است. بلک فرایدی تنها زمانی نیست که شما برای خرید می توانید به استانبول سفر کنید. همیشه جاهایی هستند که قیمت های خوبی برای عرضه دارند.

کروز سواری بر روی تنگه بسفروس یکی از بهترین جاذبه های استانبول است. گشت و گذار در مسجد کبود و ایاصوفیه و موزه ها و برج گالاتا بقیه جاذبه های استانبول هستند.

سفر به استانبول

چه فرصتی بهتر از گشت و گذار در تایلند در فصل خزان ؟

خوب در پاراگراف های بالا به اندازه کافی در مورد گشت و گذار در تایلند گفتیم . آیا بهتر نیست برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا در تماس باشید ؟ جزییات کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

مالزی و یک مسافرت پاییزی در سرزمین با شکوه مسلمانان  

به کوالالامپور خوش آمدید. کوالالامپور تمام زیبایی هایش فقط ساختمانهایش نیستند. مالزی پر است از سرسبزی ، پر است از فرهنگ همنشینی مذاهب مختلف . اینجا پر است از احترام به قانون . کوالالامپور یکی از بهترین شهرهای دنیا برای گشت و گذار است . در پاییز کمی دمای هوا تعدیل می شود و خبری از هوای شرجی تابستان نیست . برای همین در لیست سفرهای خود در تور پاییز ، کوالالامپور را قرار دهید.

سفر به مالزی در پاییز

تورهای زمستانی

هوا سرد است و دل ها سرد . هوای سرد را هزار درمان است و دل های سرد را یک درمان . کافی است دلخوشی داشته باشیم تا از نتابیدن اشعه بی رمق آفتاب دلگیر نباشیم . یکی از این دلخوشی ها قطعا سفر است. بار و بندیل را ببندیم و دل به جاده بزنیم . انجام این کار باعث می شود که از این فصل سرد و خشن عبور کنیم . بعد از سفر با مرور خاطرات است که « با اینا زمستون و سر می کنیم » …

اما داستان زمستان کمی تفاوت دارد . برخی برای سفر ، مقاصد گرمسیری را انتخاب می کنند. برخی مقاصد سردسیر را . بله سردسیر … اگر علاقه مند به تفریحات برفی و زمستانی باشد ، خوب پس در زمستان هم باید به سفر بروید. اگر علاقه مند به اسکی هستید ، حتی در دبی این امکان برای شما فراهم شده است …

تجربه یک بهشت زمینی در سفر به ویتنام

همه جا سرد و خموش است . اما سرزمین همیشه سرسبز ویتنام از این قاعده مستثنی است. جدا توصیه می کنیم اگر ویتنام را برای تورهای بهار 1401 انتخاب نکرده اید ، برای تور زمستانی بی اندازه عالی است . با همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا تماس بگیرید تا در مورد تور ویتنام کاملا راهنمایی شوید …

تور زمستانی در ویتنام

سرزمین پرطرفدار در تور زمستان ، یشهر دبی

اگر می خواهید از زمستان های سرد فرار کنید ، به دبی سفر کنید. آغوش همیشه گرم دبی به روی شما گشوده است. در زمستان ها از میزان شرجی بودن دبی به حدی کم می شود که برای سفر به شما بسیار خوش خواهد گذشت . برخی از مهم ترین فستیوال های دنیا در این فصل در دبی برگزار می شود. پیش فرصت را از دست ندهید. در مورد زمستان نوشتیم ، اما دبی را برای تورهای بهار 1401 نیز در یاد داشته باشید.

سفر به مسکو برای یک تور زمستانی خاص

خوب هر کسی سلیقه ای دارد. نمی شود که همه مثل هم فکر کنند. برخی در زمستان، روسیه را به عنوان تور خود برمی گزینند. یکی از بهترین مقاصد سفر در تور زمستان روسیه ، شهر مسکو است. در مسکو تفریحات خاص زمستانی برقرار است . از جمله آنها به اسکی و هاکی روی یخ ، گردش در پارک گورکی و میدان سرخ

تورهای زمستانی در سرزمین چین

چین در زمستان سرشار از زیبایی هاست . تصور کنید به باغ ها و مناطق سنتی پا بگذارید و تضاد چراغهای قرمز و برف را ببینید. خوراکی های خوشمزه در سرمای زمستان بسیار می چسبد . در اواخر زمستان است که جشن های سال نوی چینی هم آغاز می شود. توصیه می کنیم حتما در تورهای بهار 1401 تور چین را در نظر داشته باشید …

سفر به چین در تور زمستانی

تورهای زمستانی در جزیره رویایی مالدیو

خوب … اینجا مشخص می شود که چه کسانی میانه خوبی با سرمای زمستان ندارند. کسی که از سرمای سمج شهر خود به آغوش گرم جزایر مالدیو پناه ببرد ، به نظر من بهترین انتخاب کرده است. خیلی قرار است به شما خوش بگذرد . قرار نیست که فقط شیرجه بزنید که ! غواصی ، قایق سواری ، کلاس آشپزی ، یوگا در هنگام طلوع آفتاب ، ماساژ ، اسپا و … گوشه ای از تفریحات تور زمستان در مالدیو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button