singaporeasia

تور سنگاپور

مقاصد پیشنهادی

تور سنگاپور

تور سنگاپور از جمله گرانترین و لاکچری ترین تورهای جنوب شرق آسیا است. سرزمین سنگاپور ، سرزمین عجیبی است. اینجا کشوری است فوق پیشرفته با معماری خاص . عجیب ترین موضوع درمورد سنگاپور این است که هم شهر است و هم کشور . اینجا کشوری است که ثروت های بسیاری دارد و برای کشورهای آسیایی نمونه کاملی از برنامه ریزی است. آسیا گردی تلاش میکند در این نوشتار کمی در مورد این کشور زیبا برای شما بگوید. آژانس پلیکان پرواز آسیا، بعنوان مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا در خدمت شماست. کافی است با همکاران ما تماس گرفته و شرایط این تور را بپرسید.

جغرافیای سنگاپور

کشور سنگاپور در جنوب شبه جزیره مالایا گسترده شده است. سنگاپور شمال خط استوا قرار گرفته است. مساحت این کشور برابر با 728 کیلومتر مربع است. پایتخت این سرزمین ، شهر زیبای سنگاپور است. کشورهای همجوار سنگاپور عبارتند از ؛

سنگاپور سرزمینی است که به خاطر معماری منحصر بفردش شهرت جهانی دارد. آسمانخراشهای این کشور به حدی است که به آن نیویورک قاره آسیا لقب داده اند. جمعیت این سرزمین بیش از پنج میلیون و هفتصد هزار تن است.

به سنگاپور ، کشور کم فساد خوش آمدید.

به جز برنامه ریزی مناسب سنگاپور برای پیشرفت و پایبند بودن به برنامه توسعه، مطلب دیگری هم هست. در این کشور ، شدیدا با فساد اداری برخورد میشود. بنابراین ، فساد اداری در این سرزمین بسیار اندک است. به جز این مطلب که باعث شهرت سنگاپور شده است ،  مدرن بودن و توریسم هم اثر گذاشته است.

فرهنگ سنگاپوری ها

سنگاپور از زمانهای گذشته پذیرای مهاجران بسیاری بوده است. همین باعث شده است که فرهنگهای متفاوتی در این شهر در جریان باشد. اما این باعث نشده است که مردم سنگاپور در معاشرت با یکدیگر مشکلی داشته باشند. آنها علیرغم تفاوتهای فرهنگی در صلح و صفا کنار هم زندگی می کنند. مردمان سنگاپور به مذاهب یکدیگر کاری ندارند. آداب و رسوم خود را بطور کامل به جای می آورند و برای دین یکدیگر مانعی ایجاد نمی کنند. شهرت این سرزمین در این طرز رفتار هم هست. شاید اینکه سنگاپور به نوعی نماد پیشرفت در آسیا است ، همین باشد . ذهنها به جای پرداختن به این مسائل شخصی و فردی، معطوف به کار و زندگی و پیشرفت است.

معماری و ساختمان سنگاپور

در سنگاپور ، معماری ساختمان ها موثر از فرهنگ مردمان محله اش است. این موضوع در برخی محلها بیشتر نمود دارد. برای مثال در محله چینی ها، ساختمانهایی به سبک چینی خواهید دید. همچنین ، خانه هایی را خواهید دید که به سبک بریتانیایی ها بنا شده اند. حتی در سنگاپور، محله عربها وجود دارد . برای همین است که تور سنگاپور ، توری خاص در میان تورهای جنوب شرق آسیا است …

فرهنگ خانواده دوستی سنگاپوری ها

مردم سنگاپور به جمع بسیار اعتقاد دارند و احترام می گذارند. معمولا سنگاپورها از فردگرایی دوری می گزینند. آنها به جمع های خانوادگی عشق می ورزند و برای این جمعها ، وقت می گذارند. همیشه احترام به بزرگترها و والدین به جا اورده می شود و توهین به جایگاه آنها ، مردود شمارده میشود. خلق پسندیده در میان سنگاپوری ها ، وفاداری است. جمع های خانوادگی محترم شمرده شده و حتی دوستان خانوادگی به عنوان خانواده بشمار میایند.

اینجا حفظ آبرو مهم تر از نان شب است.

آبرو داشتن برای مردمان سنگاپوری جایگاه خاصی دارد. مردم سنگاپور در حفظ آبرو شدیدا تلاش می کنند. دلیل مهم اینکه فساد اداری در این سرزمین در حداقل میزان است، همین است. چرا که انگشت نما شدن به عنوان فاسد بمعنای طرد شدن کامل از جامعه است .

دو دسته وجود دارد ؛ برابرها و بزرگترها

مردمان سنگاپوری اعتقاد دارد که با هم برابر هستند. همین است که به مذاهب هم احترام می گذارند. زمانی که به روابط مردمان سنگاپور دقت کنیم ، متوجه جایگاه بزرگترها میشویم. بزرگترها همیشه اولویت اول هستند. جایگاه بزرگترها و مسن تر همیشه محترم است و غیر قابل بحث و مماشات. این حد از احترام بر اساس آموزه های کنفوسیوس است. شما حتی اگر در مورد درآمد آنها جستجو کنید، متوجه میشوید که حقوق افراد با افزایش سن بالاتر میرود. حقوق افراد میانسال بالاتر از جوانان است.

آب و هوای سنگاپور

سنگاپور در ناحیه شمال خط استوا قرار گرفته است. سنگاپور سرزمینی با ارتفاعات نیست . ارتفاع این سرزمین در بلندترین قسمت به 170 متر از سطح آب می رسد. آب و هوای سنگاپور گرمسیری و شرجی است. معمولا در طول سال ، آب و هوا گرم است. در طول سال شما متوجه تغییرات محسوس دمایی نخواهید بود.

چه ماه هایی خنک تر و چه ماه هایی گرم تر هستند.

بین ماه های آذر تا دی ، گرمای هوا کمی کمتر میشود اما بین خرداد تا تیرماه ، گرمترین ماه های سال را تجربه خواهید کرد. همیشه و همیشه احتمال ریزش باران وجود دارد. بنابراین نمی شود فصلی را به عنوان فصل بارانی و فصل خشک نام برد. هر سال تا حدود 2340 میلی متر باران میبارد. بین ماه های آذر و دی ماه ریزش بارانها شدت بیشتری میابد. گاهی اوقات ، پس از ریزش باران ممکن است از گرمی هوا کمی کاسته شود. برای مثال خنک ترین دمایی که ثبت میشود، به 19 درجه میرسد.

وزش بادهای موسمی در سنگاپور

درست است که وزش این بادها در تصمیم شما برای تور سنگاپور تاثیری ندارد. اما دانستن آنها در سفر شما بی تاثیر نیز نخواهد بود. این بند کوتاه را هم با ما همراه باشید. سنگاپور از دو طرف مورد وزش بادهای موسمی قرار می گیرد.

 • بادهای موسمی شمال شرقی
 • بادهای موسمی جنوب غربی

بادهای موسمی شمال شرقی باران زا هستند . شدت بارانها بسیار است و در زمان کوتاهی به پایان میرسند. اما بادهای موسمی جنوب غربی ، باران به همراه ندارند. تنها باعث میشوند که دمای هوا بیشتر شود. این بادها بین خرداد تا شهریور ماه می وزند.

مهم ترین جاذبه های گردشگری تور سنگاپور

اکنون که تور سنگاپور را انتخاب کرده اید، پیش از سفر بهتر است  لیستی تهیه کنید. این لیست می تواند مهم ترین جاذبه های گردشگری تور سنگاپور باشد . بصورت فهرست وار وقتی در مورد مهم ترین جاذبه های تور سنگاپور سخن بگوییم ، این لیست به دست آید ؛

 • هتل مارینا بِی سندز
 • باغهای THE BAY
 • باغ BOTANIC ( گیاهشناسی )
 • باغ وحش سنگاپور
 • جاده ORCHARD
 • چرخ و فلک سنگاپور
 • هتل رافلز
 • محله چینی ها
 • جزیره سنتوزا
 • Clarke Quay
 • استودیو یونیورسال سنگاپور
 • پارک مِرلایِن
 • موزه تمدن های آسیایی
 • جزیره Pulau Ubin

پکیجهای پیشنهادی

تورهای دور آسیا

خدمات اخذ ویزا

فهرست
Call Now Button