تور قشم اقساطی

توجه داشته باشید این صفحه مخصوص فروش تورهای مسافرتی اقساطی میباشد ، چنانچه شما قصد خرید تورهای مسافرتی بصورت نقدی را دارید ، پیشنهاد میکنیم از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در شرکت قیمت را دریافت کنید و در چنانچه قصد خرید تور بصورت اقساطی را دارید ، میتوانید در همین صفحه ابتدا در پکیج زیر ، هتل مورد نظرتان را انتخاب نمایید و سپس از طریق فرمی که در زیر پکیج قرار دارد ( فرم استعلام قیمت و شرایط اقساط )  شرایط سفرتان را برای ما بنویسید تا همکاران ما در اولین فرصت شما را نسبت به قیمت اقساط و نحوه بازپرداخت اقساط مطلع نمایند .

هتلدرجهخدماتقیمتموقعیت مکانی هتل
کیمیا 12 ستارهصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
پلاس2 ستارهصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
مارینا 1صبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
مارینا 2صبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
کیمیا 4صبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
آلالهصبحانهمراجعه به فرم زیردرگهان
سماصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
سما 2صبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
ساحل طلاییصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
کیمیا 2صبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
کیمیا 3صبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
سینگوصبحانهمراجعه به فرم زیردرگهان
فولتونصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
نخل زرینصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
شمسصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
آرامصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
سان سیتیصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
آدینهصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
خلیج فارسصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
آرتاصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
ارمصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم
سورینتصبحانهمراجعه به فرم زیرقشم

فرم استعلام قیمت و محاسبه اقساط

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

تورهای دور آسیا

خدمات اخذ ویزا

مجله آسیا گردی

تور قشم اقساطی

جزیره‌ی زیبای قشم بزرگ‌ترین جزیره‌ی ایران و در همسایگی بندرعباس، لارک، تنب بزرگ و کوچک، بندر خمیر و بندر هنگام واقع شده است. این جزیره‌ی دلربا یکی از مقاصد گردشگری اصلی ایران، به خصوص در جنوب کشور محسوب می‌شود.آن‌هایی که به قشم سفر کرده‌اند می‌دانند که هرچه از زیبایی آن و جزایر اطرافش بگوییم کم است. انگار که سحرآمیز است و جادویی.

آب‌وهوای قشم در اکثر اوقات سال گرم و شرجی است. نمی‌توان گفت بهترین فصل برای سفر به قشم چه زمانی است. اگر می‌خواهید سراپا برنزه شوید چه بهتر که بهار و تابستان به کوره‌ی داغ قشم سر بزنید. اما اگر از گرما فراری هستید، فصل زمستان قشم را با آب‌وهوای بهاریش به شما پیشنهاد می‌کنیم.

از دو طریق هوایی و زمینی می‌توان به قشم سفر کرد. از تمامی شهرهای بزرگ ایران به مقصد قشم، پرواز وجود دارد. اگر هم سفر زمینی را ترجیح می‌دهید می‌توانید با قطار یا ماشین شخصی به بندرعباس بروید و پس از آن یا با قایق، یا با لندی کرافت به همراه ماشینتان به قشم برسید.

جنگل حرا

چه‌قدر این جنگل حرا جاذبه‌ی عجیبی است! درختانی که هم در زیر آب زنده‌اند و هم بر روی آب. جزر و مد شدید جزیره‌ی قشم باعث این اتفاق است. برگ این درختان که در برابر شوری آب مقاومند، خوراک دام مردم بومی تلقی می‌گردند. می‌توانید در کنار این درختان حیرت‌انگیز مرغان دریایی، فلامینگو و پلیکان‌های زیبا را نیز تماشا کنید.

غار نمکدان

در جنوب غربی جزیره‌‌ی قشم، غاری وجود دارد که بر اثر تبخیر آب دریا، تبدیل به تالاری از قندیل‌های نمکی شده است. این قندیل‌های زیبا در اثر ذره ذره جمع شدن نمک طی سالیان متمادی به این شکل زیبا درآمده‌اند.

تنگه چاهکوه

بین دو کوه سنگی طلایی‌رنگ، تنگه‌ای زیبا ایجاد شده است که پر است از چاه‌های ریز و درشت. دیواره‌های کوه‌ها نیز متخلل و پر از طاقچه‌های کوچک و بزرگ است. سفر در درون این تنگه شما را سحر می کند و قوه‌ی تخیلتان را به کار می‌اندازد. درست است که کم‌عمقند اما مراقب چاه‌ها باشید و آگاه باشید که هرچه پیش‌تر روید، تنگه باریک‌تر خواهد شد.

غار خربس

در دل کوهی سنگی تعدادی غار واقع شده است که به یکدیگر راه دارند و در زمان‌های بسیار دور محل سکونت عده‌ای از مردم بومی قشم بوده است.

سد گوران

سد زیبای گوران در نزدیکی روستای گوران در شمال جزیره‌ی قشم واقع شده است. این سد باستانی به زمان هخامنشان برمی‌گردد. در طی تاریخ و به خصوص در دوران ساسانیان و پهلوی سازه‌ی این سد ارتقا پیدا کرده و به شکل کنونی تغییر یافته است.

جالب است بدانید گوران از واژه‌ی «گبران» می‌آید و اشاره به دین زرتشتی مردمان این منطقه دارد.

دره ستارگان

کمتر کسی است که به قشم سفر کرده باشد و اسم دره‌ی عجیب و غریب ستارگان را نشنیده باشد. منطقه‌ای وسیع از ستون‌ها، مخروط‌های نوک‌تیز و صخره‌های عجیب و غریب طلایی رنگ است که طی سالیان متمادی و بر اثر رگبارها، طوفان‌ها و جریان آب به این شکل درآمده‌اند. این منطقه به‌خاطر ظاهر ترسناک صخره‌های بلندش و صدای باد وهم‌آلودی که در خلل و فرج این ستون‌ها و دیواره‌ها می‌پیچید در بین گردشگران بسیار محبوب است.  افسانه‌ای در بین بومیان این منطقه وجود دارد که این صخره‌ها از برخورد یک ستاره ایجاد شده‌اند. به همین دلیل نام این دره را دره‌ی ستارگان گذاشته‌اند.

دره تندیس‌ها

دره‌ی تندیس‌ها، منطقه‌ای است بسیار وسیع و مملو از صخره‌های بالابلند و عجیب. این منطقه میلیون‌ها سال قبل در زیر دریا بوده و به مرور به سطح زمین آمده است. کوه‌های این منطقه نیز مانند دره‌ی ستارگان بر اثر فرسایش به اشکال زیبایی درآمده‌اند و به مجسمه‌های غول‌آسا شبیهند.

جزیره‌ ناز قشم

جزیره‌ی ناز از سه جزیره‌ی سنگی تشکیل شده است که در طی شبانه‌روز بر اثر جزر و مد، ارتفاع آب متغیری را تجربه می‌کنند. در هنگام جزر، حتی می‌توان با پای پیاده و یا ماشین به این جزایر رسید. از زیبایی‌های طبیعی جزیره‌ی ناز می‌توانیم فلامینگو، مرغ دریایی، لاک‌پشت، خرچنگ و صدف‌های رنگارنگ را نام ببریم. هر روز مردم محلی در این جزایر بساط می‌کنند و سوغاتی‌های این منطقه را که شامل زیورآلات، ماهی، حصیر و .. می‌شوند به فروش می‌رسانند.

اگر به تتوی موقت علاقه دارید، خودتان را به زنان روستایی بسپارید تا بر روی دستانتان با حنا نقش و نگار بزنند.

جزیره‌ی هنگام

جزیره‌ی هنگام در نزدیکی جزیره‌ی قشم است. می‌توانید همه‌روزه از طریق قایق‌های گشت، به جزیره‌ی هنگام بروید. نکته‌ی جذاب این سفر در همراهی دلفین‌ها در مسیر سفرتان خواهد بود. در جزیره‌ی هنگام می‌توانید از بساط مردم محلی، سوغات و خوراکی بخرید، تتو کنید و برای ناهار سمبوسه و تمشی بخرید. حتی می‌توانید سری به ماهی‌های آکواریومی جزیره بزنید و آن‌ها را به نان خشک دعوت کنید تا دورتان جمع شوند.

جزیره‌ی هرمز

تورهای یک روزه‌ی جزیره‌ی هرمز شما را با جاذبه‌هایی آشنا می‌کند که فکرش را هم نمی‌توانستید بکنید. دره‌ی مجسمه‌ها، قلعه‌ی پرتغالی‌ها، معدن خاک سرخ، کوه‌های شنی هزار رنگ و دره‌ی سکوت نمونه‌هایی از این جاذبه‌ها هستند.

دره‌ی مجسمه‌ها‌ی جزیره‌ی هرمز  

نقش و شکل‌هایی که در دره‌ی مجسمه‌های هرمز می‌بینید بسیار عجیب‌تر و وهم‌آلودتر از دره‌ی ستارگان و دره‌ی تندیس هاست. انگار که انبوهی از دیوها و غول‌ها در این خاک تبدیل به سنگ شده‌اند.

قلعه‌ی پرتغالی‌های جزیره‌ی هرمز

قلعه‌ی پرتغالی‌ها در دوره‌ی صفویه در جزیره‌ی هرمز و از خاک سرخ جزیره ساخته شده است. انواع تالارها، انبار تسلیحات، آب‌انبار و اتاق‌ها هنوز هم پابرجا هستند و یکی از جاذبه‌های مهم هرمز تلقی ‌می‌گردند. معماری این قلعه با توجه با تالارها، ستون‌ها و گنبدهای‌ آن تلفیقی از معماری اسلامی و پرتغالی را نشان می‌دهد.

دره‌ی سکوت جزیره‌ی هرمز

دره‌ی زیبای سکوت به خاطر ظاهر کوه‌هایش مانند یک اتاق اکوستیک عمل می‌کند و صداها را جذب خودش می‌کند و صداهای کمی از خارج دره به داخل آن راه پیدا می‌کنند. به‌همین علت نام دره‌ی سکوت را از آن خودش کرده است.

معدن خاک سرخ جزیره‌ی هرمز

خاک سرخ جزیره‌ی هرمز بسیار غنی است و در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. ازجمله شیشه‌گری، لوازم آرایشی، سرامیک‌سازی و …

ساحل سرخ این بخش از این جزیره از مقاصد محبوب گردشگران برای قدم‌زنی و عکاسی است.

ورزش‌های آبی و غیر آبی

امکانات زیادی را در قشم می‌توانید پیدا کنید تا هم تفریح کرده باشید و هم ورزش‌های جدید را امتحان کنید. برای مثال پاراگلایدر، غواصی، قایق‌رانی، جت اسکی، فلای برد، بنانا سواری، پاراسل و شاتل‌سواری نمونه‌ای از این ورزش‌ها هستند.

پارک‌های قشم

پارک‌های عمومی و تخصصی جالبی را در قشم می‌توانید امتحان کنید. از جمله پارک زیتون که دارای زمین‌های ورزشی – بازی و امکانات تفریحی است. باغ موزه‌ی گیاه‌شناسی قشم نیز پوشش گیاهی این جزیره‌ی زیبا را برای شما به نمایش می‌گذارد. و از همه جالب‌تر پارک کروکودیل‌هاست که در آن می‌توانید با زندگی خزندگانی مانند کروکودیل‌ها، لاک‌پشت‌ها و ایگوانا‌ بیشتر آشنا شوید.

مراکز خرید قشم

همان‌طور که همه می‌دانیم، قشم به خاطر قیمت‌های به صرفه‌اش یکی از قطب‌های خرید و سوغات محبوب در بین گردشگران است. یکی از مهم‌ترین بخش‌های این بازار، درگهان است که می‌توانید انواع سوغات و مایحتاج خود را نظیر لوازم آرایش، پارچه، پوشاک، لوازم برقی و … با قیمتی بسیار مناسب از آن تهیه کنید.

هتل‌های قشم

قشم هتل ۵ ستاره ندارد. اما هتل‌های خیلی خوبی برای اقامت در آن پیدا می‌کنید. بهترین هتل‌های قشم، هتل‌های ۴ ستاره آتامان و ارم هستند. هتل‌های ۳ ستاره رخسار، سینگو و ریحان نیز برای صرفه‌جویی در سفر گزینه‌های مناسبی‌اند.

اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی

اگر چیزی جذاب‌تر و متفاوت‌تر از یک هتل می‌خواهید، پیشنهاد ما اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی قشم است. می‌توان گفت نه تنها چیزی کم از یک هتل خوب ندارند که صفا و سادگی این اقامت‌گاه‌ها خاطراتی ابدی برای شما خواهد ساخت. عموما اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی دارای اتاق‌های ساده و به شکل بومی منطقه دارند و مهمانان در اتاق‌های سنتی و بر روی رخت‌خواب و تشک بر روی زمین  به استراحت می‌پردازند. خبری هم از رستوران‌های پرزرق‌وبرق و لوکس نیست. بلکه شما با غذاهای هیجان‌انگیز محلی و خانگی پذیرایی می‌شوید.

رستوران‌های قشم

عمده‌ی منوی رستوران‌های قشم را انواع مختلف غذاهای دریایی تشکیل می‌دهد. برای کسانی که ماهی و خوراکی‌های دریایی را دوست دارند، قشم بهشت غذاها محسوب می‌شود. ذائقه‌ی تند و پرادویه‌ی مردم قشم سفره‌ای هیجان‌انگیز برای شما فراهم خواهد کرد.  از قلیه ماهی گرفته تا صدف و خرچنگ و ماهی کبابی، همه و همه شما را عاشق سفره‌ی جنوبی می‌کند.

بهترین رستوران‌های قشم را می‌توان دفاری، نعیم، خوان بوم، بادیل و شاورما دانست.

رستوران شاورما در نزدیکی مرکز خرید واقع شده است و به صورت تخصصی غذاهای لبنانی را سرو می‌کند.

رستوران بادیل لوکس و پرآب‌وتاب است. انگار که دارید در رستورانی خارجی غذای دریایی میل می‌کنید.

نکته‌ی جالب در مورد رستوران خوان بوم، بیشتر از منوی آن، در و دیوار رستوران است! معماری رستوران خوان بوم طوری است که انگار درون غاری هزارساله روی زمین نشسته‌اید و قلیه ‌ماهی نوش جان می‌کنید.

اما رستوران دفاری فضایی لوکس و سنتی دارد. پرزرق و برق و طلایی و درخشان. در این رستوران علاوه بر غذاهای ایرانی، غذاهای دریایی و عربی هم با کیفیت بالا مهیا می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button