ویزای فیلیپین

مدت اعتبار ویزا : 90 روز

نوع ویزا : عادی

دفعات ورود : یکبار ورود

قیمت : 65 دلار

philiphinesvisa

مدارک لازم جهت اخذ ویزای فیلیپین :

۱. فرم مشخصات فردی از قبیل آدرس محل کار , نام محل کار , سمت شغلی , تلفن محل کار , تلفن منزل , شماره همراه

۲. اصل گذرنامه امضا شده  با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ برگشت

۳. واچر هتل تایید شده

۴. بلیت رفت و برگشت

۵. مانده حساب بانکی لاتین با مهر شعبه / هر نفر بالای حداقل ۱۰ میلیون تومان مانده

۶. کپی شناسنامه از صفحات اول و دوم / کپی کارت ملی پشت و رو

۷. عکس رنگی زمینه سفید (جدید) ۱ قطعه ۳*۴

۸.  گواهی اشتغال به کار یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان ( ترجمه شده )

۹. حضور فرد متقاضی در سفارت الزامیست ( در صورت عدم تمایل به حضور در سفارت فیلیپین ، میتوان با معرفی نماینده به همراه گواهی تایید امضا اقدام به دریافت ویزا نمایند )

philiphinesnamaasia

اطلاعات بیشتر درباره ویزای فیلیپین :

ویزای فیلیپین

فیلیپین از لاکچری ترین مقاصد تورهای جنوب شرق آسیا است. برای ورود به خاک فیلیپین نیاز به ویزای فیلیپین داریم . آسیاگردی به نمایندگی از طرف آژانس پلیکان پرواز آسیا این ویزا را صادر می نماید. جاذبه های گردشگری کشور فیلیپین کم نیستند . بنابراین پیش از سفر به این سرزمین فهرستی از بهترین جاذبه های گردشگری اش فراهم کنید. همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا اطلاعات کاملی در مورد تور فیلیپین در اختیار شما قرارمی دهند.

انواع ویزای فیلیپین کدامند ؟

مسافرانی که به فیلیپین سفر می کنند ، بیشتر سه نوع ویزا را دریافت میکنند ؛

آموزشی

گردشگری

کاری

دیپلماتیک

از نظر تعداد دفعاتی که میتوان به  فیلیپین سفر کرد ، دو نوع ویزا داریم :

ویزای سینگل ، که فقط حق یکبار حق ورود به خاک فیلیپین را خواهید داشت.

ویزای مالتیپل ، که تعداد دفعات ورود به خاک فیلیپین بیش از یکبار است. اما در مدت زمانی که ویزای شما اعتبار دارد.

ویزای فیلیپین به صورت لیبل است یا مهر ؟

در واقع می توان گفت ویزای فیلیپین به هر دو صورت انجام میشود ؛

چسباندن لیبل در پاسپورت

مهر زدن در پاسپورت

خوب با نوشتن دو مورد کاملا مشخص است که منظور چیست . قاعدتا چسباندن لیبل در پاسپورت برای اخذ ویزاهای سختگیرانه تر بهتر است. برای مثال می توانید برای اخذ ویزای شنگن از این لیبل هم بعنوان تاریخچه سفر خود استفاده کنید.

آیا برای صدور ویزای فیلیپین حتما باید پیش از سفر اقدام کرد ؟

قاعدتا اقدام برای صدور ویزای فیلیپین وقتی قبل از شروع سفر عاقلانه تر است. اما برخی از مسافران بدو ورود به فیلیپین  ، برای دریافت ویزای فیلیپین اقدام می کنند. این امر امکان پذیر است . اما ریسک های خودش را دارد.

ویزای توریستی فیلیپین

از هر چه بگذریم ، سخن از تور فیلیپین جذابیت های خودش را دارد. تور فیلیپین از جمله تورهای جنوب شرق آسیا است که عمری خاطراتش با شما باقی میماند. سواحل شنی سپید ، درختان نخل بسیار بلند ، مردمان مهمان نواز، آب و هوای خوب از خاصیتهای تور فیلیپین است. برای دریافت اطلاعات کافی در مورد تورهای متنوع فیلیپین همانند

تور 2 شب مانیل و 5 شب پالاوان

تور 2 شب مانیل و 5 شب بوراکای

تور 5 شب مانیل

تور سه شب مانیل 4 شب ال نیدو

تور 10 روزه مانیل سبو بوهول

تور 3 شب مانیل 4 شب بوهول    

تور 4 شب سبو 3 شب بوهول

تور 3 شب مانیل 4 شب سبو

تماس بگیرید. همکاران ما اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ویزای توریستی فلیپین

برای صدور ویزای توریستی لازم است مدارک زیر را فراهم کنید ؛

دو قطعه عکس جدید با زمینه سفید

اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار از زمان شروع سفر و امضا شده

رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

واچر هتل

گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی تایید شده

گردش حساب بانکی سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی و تایید شده

حضور مسافران جهت انجام مصاحبه

گواهی شغلی به زبان انگلیسی

گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی

اپلیکیشن ویزای فیلیپین که توسط مسافران پر شده باشد.

چند نکته اضافی در مورد صدور ویزای توریستی فیلیپین

مدت زمانی که لازم است تا ویزای فیلیپین صادر شود ، بین هفت تا ده روز کاری است.

چنانچه مسافر تمایل به حضور فیزیکی در سفارت فیلیپین نداشته باشد. با اعطای نمایندگی به همکاران بخش صدور ویزای فیلیپین ما ، در سفارت حاضر نشوند. اما این امر مستلزم تاییدیه کتبی و پرداخت هزینه بیشتر است.

صدور ویزای فیلیپین ، صد در صدی نیست. این را در نظر داشته باشید که بخش کنسولی تصمیم گیرنده نهایی است و امکان ریجکتی وجود دارد.

مدت زمان اعتبار ویزای توریستی فیلیپین  ، 3 ماه است. شما حداکثر تا یک ماه در خاک فیلیپین میتوانید حضور داشته باشید. ویزای فیلیپین قابل تمدید نیست. پس از منقضی شدن لازم است که مجددا برای دریافت ویزا اقدام کرد.

ویزای تحصیلی فیلیپین

از دیگر ویزاهای معمول فیلیپین ، ویزای تحصیلی فیلیپین است. تحصیل در فیلیپین امتیازی است که ممکن است طرفداران کمتری داشته باشد. در ذهن اکثر ما تحصیل در خارج یعنی تحصیل در کشورهای اروپایی و قاره آمریکا . اما کشور فیلیپین از جمله کشورهایی است که بستر مناسبی برای تحصیل فراهم آورده است.

سیستم تحصیلی کشور فیلیپین ، برگرفته از سیستم آموزشی آمریکاست. اما هزینه تحصیل در این کشور بسیار ارزانتر است. تحصیل در آموزشگاه های فیلیپین به زبان انگلیسی انجام میشود. دانشجویانی که از دانشگاه های فیلیپین فارغ التحصیل میشوند ، در بازارهای معتبر غربی به کار گمارده میشوند.

معرفی برخی از آموزشگاه های فیلیپین

تعداد آموزشگاه های عالی فیلیپین دو هزار و سیصد آموزشگاه است. بیشتر این آموزشگاه ها متعلق به بخش خصوصی هستند. دانشگاه های دولتی از طریق کشور فیلیپین تجهیز میشوند. در میان دانشگاه های برتر دنیا ، نام تعدادی از دانشگاه های فیلیپین هم به چشم می خورد.

دانشگاه یوپی (up)

در میان برترین دانشگاه های دنیا ، دانشگاه یوپی در رده 365  قرار گرفته است. رشته هایی چون زبان و ادبیات انگلیسی ، علوم اجتماعی و مدیریت ، جزو دروس در سطح بین المللی دارای استاندادر بالاست. این دانشگاه از جمله دانشگاه های دولتی فیلیپین است و در مانیل واقع شده است.  دانشگاه یو پی در سال 1908 تاسیس شده است.

دانشگاه آتِنِئو دِ مانیلا (ateneo de Manila)

دانشگاه آتنئو د مانیلا در شهر کِزون واقع شده است. قدمت این دانشگاه به سال 1859 بازمیگردد. هم اکنون این دانشگاه در رتبه پانصد برترین دانشگاه های دنیا  قرار دارد.

دانشگاه یو اس تی (UST)

دانشگاه یو اس تی ، در واقع بزرگترین دانشگاه کاتولیکی دنیاست. تعداد دانشجویان این مرکز دانشگاهی چهل و دو هزار دانشجو است. رتبه ای در حدود هفتصد ، جایگاه این دانشگاه در میان برترین دانشگاه های دنیاست.

دانشگاه دِ لا سالّه ( De La Salle)

دانشگاه د لا ساله در مانیل ، پایتخت واقع شده است. قدمت این دانشگاه به سال 1911 باز میگردد. تعداد دانشجویان این دانشگاه در حدود 20 هزار تن است. رتبه دانشگاه د لا ساله حدودا رتبه 200 در میان برترین دانشگاه های دنیا ست.

دیگر دانشگاه های برتر فیلیپین

در کنار تمامی دانشگاه هایی که در بالا ذکر شد، نام برخی از دانشگاههای پزشکی هم به شرح زیر است:

دانشگاه ایست

دانشگاه سبو

دانشگاه فارایسترن

دانشگاه سنترو اسکورلا

انستیتوی پزشکی سبو

برای حضور در تمامی این دانشگاه ها به عنوان دانشجو ، لازم است که ویزای تحصیلی فیلیپین داشته باشید. برای داشتن ویزای تحصیلی فیلیپین حتما پذیرش دانشگاه را دریافت کنید و سپس اقدام کنید. با داشتن ویزای تحصیلی حتی امکان اقامت دائم و مهاجرت هم برای شما فراهم میشود. حتی با داشتن ویزای تحصیلی شما می توانید در کشورهای مختلف برای کار اقدام کنید.

ویزای کاری فیلیپین

چنانچه بخواهید در خاک فیلیپین برای مدتی کمتر از شش ماه فعالیت داشته باشید ، مجوز خاصی را باید دریافت کنید. اما اگر بخواهید مدت بیشتری را برای کار بمانید ، علاوه برای ویزای کار ، ویزای خاصی موسوم به aep را هم بایستی داشته باشید.

ویزای کار موسوم به جی 9 ، نیاز به داشتن تاییدیه ای از سوی کارفرما دارید. حال این کارفرما حقیقی باشد یا حقوقی . در کنار سایر مدارکی که ارائه می دهید، این گواهی هم مورد نیاز است. کارفرما می بایست برای شما اجازه نامه aep را هم بگیرد. وی با مراجعه به اداره مهاجرت ، اعلام می دارد که بنگاه تجاری اش نیاز به یک کارمند دارد. اما این کارمند واجد شرایط ، در میان تبعه فیلیپین نیست. بنابراین نیاز دارد تا شخصی خارجی را معرفی کند و مشخصات شما را اعلام میکند.

 ویزای فیلیپین به چه قیمتی صادر می گردد ؟

با توجه به ویزایی که شما برای خود لازم دارید ، قیمت ها متفاوت هستند. قاعدتا قیمت ویزای تحصیلی با توریستی و کار تفاوت دارد. برای اخذمشاوره با همکاران ما در تماس باشید . ذکر این نکته لازم است که پلیکان پرواز آسیا در زمینه آسیاگردی و تورهای جنوب شرق آسیا فعال است. بنابراین تمام فعالیت های مربوط به صدور ویزای فیلیپین به صورت توریستی انجام می پذیرد.

خدمات اخذ ویزا

پکیجهای پیشنهادی

تورهای دور آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button