تور مالدیو 5 شب و 6 روز

کد تور : 300

تاریخ اعتبار : بهار 1401

5 شب و 6 روز جزیره رویایی مالدیو

ایرلاین : فلای دبی ، قطر ایرویز ، امارات یا هر پرواز فصلی مناسب دیگر به انتخاب مسافر

maldives8 هتلی زیبا در تور مالدیو 4 شب و 5 روز
نام هتلدرجهخدماتاتاق دو تختهاتاق یک تختهکودک با تختتایپ اتاق
KURUMBA
مشاهده تصاویر هتل
B.B1140 دلار1960 دلار565 دلارSUPERIOR ROOM
ADAARAN CLUB
مشاهده تصاویر هتل
ALL1440 دلار2180 دلار615 دلارSTANDARD BUNGALOW
PARADISE ISLAND
مشاهده تصاویر هتل
H.B1405 دلار2380 دلار270 دلارBEACH VILLA
SHERATON FULL MOON
مشاهده تصاویر هتل
H.B2065 دلار150 دلارISLAND COTTAGE
SUN ISLAND
مشاهده تصاویر هتل
H.B1475 دلار2265 دلار425 دلارSUN VILLA
ADAARAN SELECT
مشاهده تصاویر هتل
ALL1775 دلار2560 دلار810 دلارBEACH VILLA
ROYAL ISLAND
مشاهده تصاویر هتل
H.B1825 دلار2965 دلار400 دلارBEACH VILLA
SUN SIYAM IRUFUSHI
مشاهده تصاویر هتل
F.B2005 دلار145 دلارWATER VILLA
GRAND PARK
مشاهده تصاویر هتل
H.B2140 دلار155 دلارOCEAN WATER VILLA
OBLU SELECT SANGELI
مشاهده تصاویر هتل
ALL2145 دلار965 دلارBEACH VILLA
YOU & ME COCOON
مشاهده تصاویر هتل
H.B2165 دلارMANTA VILLA
COCOON
مشاهده تصاویر هتل
ALL2250 دلار2785 دلار270 دلارBEACH VILLA
NOKU
مشاهده تصاویر هتل
H.B2460 دلار1035 دلارOVER WATER VILLA
AMARI HAVODDA
مشاهده تصاویر هتل
F.B2065 دلار2180 دلار615 دلارSTANDARD BUNGALOW
HERITANCE AARAH
مشاهده تصاویر هتل
H.Bتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدBEACH VILLA
MOVENPICK RESORT
مشاهده تصاویر هتل
B.B3545 دلار6220 دلار1070 دلارOVER WATER POOL VILLA
JUMEIRAH MALDIVES
مشاهده تصاویر هتل
H.B4895 دلار195 دلارWATER VILLA POOL

5 شب و 6 روز

نرخ پرواز با توجه به تاریخ پرواز مسافر جداگانه محاسبه و به قیمتهای دلاری پیکج اضافه میگردد .

پرواز فلای دبی ، قطر ایرویز ، امارت یا هر پرواز مناسب دیگر به انتخاب مسافر

خدمات تور شامل : وعده های غذایی مطابق جدول , بیمه مسافرتی ، ترانسفر فرودگاهی ، لیدر محلی انگلیسی زبان ، پرداخت مالیات ها

توضیحات :

در صورت تمایل مسافرین محترم خدمات all inclusive نیز ارائه خواهد شد

جهت رزرو هتلهای واتر ویلا و بیچ ویلا با کانتر مربوطه تماس حاصل نمایید

در صورت آگاهی از نام هتلها و تاریخ حرکت تورها با کانترهای مربوطه در شرکت هواپبمایی پلیکان پرواز تماس حاصل نمایید .

تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱

فرم رزرو تور

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
maldives3 آرامش در کنار سواحل مالدیو در تور مالدیو 6 شب و 7 روز

تور مالدیو 5 شب و 6 روز 

تور مالدیو 5 شب و 6 روز فرصتی عالی برای سفر به این سرزمین زیبا است . مالدیو سرزمینی رویایی است که طرفداران خاص خود را دارد. اگر شما برای ماه عسل و یا ریلکس کردن، دنبال مقصدی هستید، مالدیو را به شما پیشنهاد می دهیم . آسیا گردی ، افتخار دارد ، آژانس پلیکان پرواز آسیا را معرفی کند . آژانس پلیکان پرواز آسیا مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیاست. برای دانستن در مورد مالدیو با ما همراه باشید …

جغرافیای مالدیو در تور مالدیو

مالدیو همسایه جنوب غربی هندوستان است. این کشور در میان آبهای اقیانوس هند واقع شده است. کل این سرزمین ، بهترین پدیده های طبیعی را برای عرضه دارد. درختان گرمسیری که روی سواحل سایه افکنده اند، مسافران را به آرامش دعوت میکنند. مالدیو کوچک ترین سرزمین به لحاظ مساحت خشکی است. در واقع مساحل مالدیو برابر با سیصد کیلومتر مربع است . جمعیت این کشور هم در میان کشورهای آسیایی و مسلمان کمترین است. تعداد مردمان مالدیو تقریبا 427000 نفر است. مالدیو کوچکترین کشور مسلمان نیز هست. تور مالدیو 5 شب و 6 روز فرصتی عالی برای هم نشینی با مردمان مالدیو است.

کمی درباره محیط زیست مالدیو در تور مالدیو بدانیم

کمترین ارتفاع از سطح دریا را کشور مالدیو دارد. کمترین میزان ارتفاع این سرزمین در حدود یک متر و نیم است. مرتفع ترین خشکی مالدیو هم در حدود دو متر و نیم ارتفاع دارد. با توجه به پدیده گرمایش زمین ، امکان از بین رفتن مالدیو وجود دارد.

maldives6 اقامت در مالدیو در تور مالدیو ویژه ماه عسل و تور مالدیو 5 شب و 6 روزابتکار جالب نخست وزیر مالدیو

در سال 2009 میلادی ، محمد ناشید ، دست به کار جالبی زد. وی جلسه هیئت دولت را زیر آب برگزار کرد. تا توجه جهانیان را به موضوع آب شدن یخها و بالا آمدن سطح آب جلب نماید. از آنجایی که نود و نه درصد از خاک مالدیو را آب تشکیل میدهد، این نگرانی بسیار بجاست.

امور اقتصادی و مالی کشور مالدیو

زمانی که تور مالدیو را برمیگزینید ، چند چیز به چشم شما میاید. وفور صیادی و صدف. در مجموع اقتصاد مالدیو از سه بخش تشکیل شده است:

 • کشاورزی
 • صیادی ( ماهی )
 • گردشگری

در میان تمامی محصولات دنیا، مالدیو در تولید محصولات زیر موفق است:

 • ماهی
 • نارگیل
 • ذرت
 • ارزن
 • سیب زمینی شیرین
 • میوه های استوایی
 • گوشت
 • کشتی سازی
 • و از همه مهمتر برای مردم ، صنایع دستی است.

 

کمی درباره ماله به عنوان پایتخت در تور مالدیو

ماله کوچک و زیبا ، پایتخت مالدیو است. اینجا شهری کوچک است که مذهب نقشی قوی دارد. مذهب مردمان مالدیو اسلام سنی است. در تور مالدیو شهر ماله را به عنوان مقصد گردشگری معرفی نمی کنیم. چرا که اگر با همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا تماس بگیرید خواهند گفت. این شهر به دلیل حفظ شعائر مذهبی برای گردشگران محدودیت ایجاد میکند. این شهر بزرگترین شهر در کشور مالدیو است.

عمده ساختمانهایی که در ماله وجود دارند ؛

 • سازمان تامین اجتماعی
 • کاخ پادشاهی
 • اداره مالیات
 • فروشگاه های مدرن
 • تعدادی هتل معمولی
 • ساختمان های اداری و دولتی
 • فرودگاه بین المللی باندرانیکی ماله
 • مسجد جامع ماله

نام ماله از چه ریشه گرفته است ؟

وقتی به جستجوی نام ماله می پردازیم ، متوجه ریشه سانسکریتی آن میشویم. ریشه ماله به کلمه « مالاهای» به معنای خانه ای باشکوه است. خانه باشکوه در واقع اشاره به کاخ پادشاهی دارد. با توجه به متون به دست آمده ، در میان بازرگانان و ملوانان ایرانی و عرب، نام مالدیو دیباجات بوده است.

ملایی به نام یوسف تبریزی در سفر که به این کشور داشت، مردم را به اسلام دعوت کرد. وی اهل ایران بود و در جهانگردیهایش پا به این سرزمین گذاشت.

تماشای مسجد جامع ماله در تور مالدیو

سال ساخت مسجد جامع ماله به 1965 میلادی باز میگردد. اینجا قدیمی ترین مسجد کشور مالدیو است. در ساخت مسجد از سنگهای مرجانی استفاده شده است. دیوارهای مسجد با تذهیب تزیین شده است . زیبایی مسجد به حدی است که در سال 2008 میلادی در لیست یونسکو ثبت شد.

maldives2 تفریحات خانوادگی در تور مالدیو 6 شب و 7 روز و تور مالدیو 5 شب و 6 روز

آموزش و پرورش در مالدیو

نظام آموزش و پرورش مالدیو ، از سیستم بریتانیا برگرفته شده است. با تلاشهایی که صورت گرفته است ، 98 درصد جمعیت این سرزمین باسواد هستند. تنها دو درصد هنوز بیسواد هستند. این مقدار از باسوادی ، در میان کشورهای جنوب شرق آسیا کم نظیر است.

بخشهای تشکیل دهنده پرچم مالدیو :

پرچم مالدیو از سه بخش تشکیل شده است:

 • هلال
 • کادر سبز رنگ
 • کادر سرخ رنگ

هلال که نماد دین اسلام است . همان طور که گفتیم ، مالدیو کشوری مسلمان است. کادر سبز رنگ اشاره به سبز رنگ بودن طبیعت مالدیو و نخلهای زیبایش دارد.کادر سرخ رنگ هم نماد خونهایی است که به بهای آزادی ریخته شده است.

چه روزهایی در مالدیو تعطیل هستند ؟

مالدیو همان طور که گفتیم کشوری سنی مذهب و مسلمان است. روزهای آدینه و شنبه در این کشور روزهای تعطیلی هستند. از طرفی در دنیا هم ، روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است !

درتور مالدیو آیا امنیت برقرار است ؟

از نظر گردشگرانی که به این سرزمین پای گذاشته اند، همه جا امنیت وجود دارد. مسافران محترم آژانس پلیکان پرواز آسیا، با خیال راحت تور مالدیو را خریداری میکنند. این کشور یکی از امن ترین کشورها برای مسافران است. این موضوع را به راحتی در تور مالدیو 5 شب و 6 روز متوجه خواهید شد.

استراحت در جوار سواحل مرجانی در تور مالدیو :

استراحت در کنار صخره های مرجانی کهنسال در ساحل لذت دیگری دارد. شنهای ساحلی مالدیو از شنهای روشن و سپید است. یکی از ویژگیهای تور مالدیو این است که 5% سواحل دنیا را سواحل مرجانی تشکیل می دهند. پس شما با سفر به سرزمین مالدیو، پدیده ای نارد را تجربه خواهید کرد.

تنوع ماهی های اقیانوسی در تور مالدیو

آبهای مالدیو ، مامن انواع طوطی ماهیهاست. وجود این ماهیها در بقای اکوسیستم منطقه ای اهمیت بسزایی دارد. همچنین آبهای اقیانوس هند ، خانه جانداران زیبای دیگری هم هست :

 • کوسه نهنگ 18 متری
 • دلفین
 • لاک پشتهای دریایی

 

تنوع غذاها در تور مالدیو

حالا که به سرزمین مالدیو پاگذاشته اید، کمی جسارت به خرج دهید . غذاهای محلی این کشور را حتما بچشید. در تهیه غذاهای محلی از ماهی ها ، میوه ، میوه نارگیل و ادویه های خاص استفاده میشود. ماهی تُن زرد باله که نام دیگر آن گیدر است. یکی از خوش مزه ترین ماهیهای تُن در دنیاست.

نمادهای کشور مالدیو

درخت نارگیل را که قبلا هم اشاره کردیم ، پرکاربردترین درخت در مالدیو است. سن برخی از آنها به یکصد سال هم بالغ میشود. مردمان محلی از تمامی قسمت های این درخت استفاده می کنند. برای مثال ، چوب تنه درخت نارگیل برای قایقهای محلی مالدیو استفاده می شود. نام این قایقها در زبان محلی دهونی است.

گیاه رز صورتی هم ، گل ملی مالدیو است. هم چنین ماهی تن زرد باله هم ، حیوان ملی این کشور است.

حوادث طبیعی هم در مالدیو روی می دهد

در سال 2004 متاسفانه زلزله مهیبی روی داد. کانون این زلزله سواحل سوماترا بود. شدت زلزله در مقیاس ریشتر ، 9 درجه بود. تسونامی عجیب و بزرگی پس از زلزله به وجود آمد. متاسفانه موج زلزله از اندونزی به مالدیو رسید و خسارات عمده ای را وارد نمود. علاوه بر کشته هایی که برجای گذاشت، ساختمانها و اقتصاد مردمان مالدیو را تخریب نمود.

این تسونامی سبب آوارگی بیش از پانزده هزار نفر شد. تعداد کشته ها در حدود هشتاد نفر اعلام گردید. و بیست و پنج انسان هم ناپدید شدند.

صدف و نقش بستن آن بر روی سکه های مالدیو

در ابتدای همین مقاله به وجود صدفها اشاره شد. در تور مالدیو ، شما با وفور این موجود نرم تن مواجه خواهید شد. زمانی که هنوز معمالات با اسکناس و سکه معمول نبود. از صدف برای معاملات استفاده می کردند. دلیل نقش بستن صدف روی مسکوکات، همین امر است.

تور مالدیو و خانه هایی از صخره های مرجانی :

در تور مالدیو شاید شما خانه هایی از جنس صخره های مرجانی ببینید.در زمان های گذشته ، ساخت خانه ها از مرجانها کاری معمول بود. اما امروزه به دلیل نقش حیاتی مرجانها، از این جانداران در ساخت و ساز استفاده نمیشود.

در تور مالدیو ، کرم ضد آفتاب از همه چیز واجبتر است :

در تور مالدیو ، شما به منطقه گرمسیری استوا پای گذاشته اید . جایی که زاویه اشعه خورشید نود درجه است. یعنی آفتاب مستقیم تر از این زاویه بر شما نمیتابد! مهم ترین چیزی که با خود همراه ببرید، کرم ضد آفتاب است.

کشور مالدیو از چه پدید آمده است ؟

جای جای مالدیو را که بگردید، آثار آتشفشانها را خواهید یافت. بر اساس تحقیقاتی که صورت پذیرفته است، فعالیتهای آتشفشانها، مالدیو را پدید آورده اند. قدمت گدازه ها در حدود 60 میلیون سال گذشته بوده است.

آیا تور مالدیو نیازمند صدور ویزا است ؟

در پاسخ به این سوال بایستی گفت ؛ خیر . ورود به مالدیو نیازمند صدور هیچ ویزایی نیست . شما به محض ورود به مالدیو ، مهر در پاسپورتتان دریافت می کنید. ویزایی برای شما صادر نمی شود. برای دریافت اطلاعات در مورد انواع تور مالدیو به ویژه تور ترکیبی مالدیو و سریلانکا با همکاران ما در تماس باشید .

آژانس پلیکان پرواز آسیا به شما تور مالدیو 5 شب و 6 روز را پیشنهاد می دهد.

پکیجهای پیشنهادی

تورهای دور آسیا

خدمات اخذ ویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button