تور مالزی اقساطی

توجه داشته باشید این صفحه مخصوص فروش تورهای مسافرتی اقساطی میباشد ، چنانچه شما قصد خرید تورهای مسافرتی بصورت نقدی را دارید ، پیشنهاد میکنیم از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در شرکت قیمت را دریافت کنید و در چنانچه قصد خرید تور بصورت اقساطی را دارید ، میتوانید در همین صفحه ابتدا در پکیج زیر ، هتل مورد نظرتان را انتخاب نمایید و سپس از طریق فرمی که در زیر پکیج قرار دارد ( فرم استعلام قیمت و شرایط اقساط )  شرایط سفرتان را برای ما بنویسید تا همکاران ما در اولین فرصت شما را نسبت به قیمت اقساط و نحوه بازپرداخت اقساط مطلع نمایند .

هتلدرجهخدماتقیمتموقیت هتل
SANDPIPER
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرBUKIT BINTANG
PACIFIC EXPRESS
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN PUTRA
MY HOTEL
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرBUKIT BINTANG
SILKA MAYTOWER
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN MUNSHI ABDULLAH
COSMO
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرLEBOH AMPANG
OAKWOOD
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN AMPANG
TAMU
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN RAJA ABDULLAH
SUNWAY VELOCITY
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرLINGKARAN SV
ROYAL CHULAN
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN CONALY
ROYAL
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN WALTER
FURAMA
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرBUKIT BINTANG
VERDANT HILL
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرBUKIT CYLON
IMPIANA
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN PINANG
DORSETT REGENCY
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN IMBI
CORUS
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN AMPANG
MAYA
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN AMPANG
SUNWAY PUTRA
مشاهده تصاویر هتل
5 ستارهصبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN PUTRA
PACIFIC REGENCY
مشاهده تصاویر هتل
5 ستارهصبحانهمراجعه به فرم زیرBUKIT BINTANG
ISTANA
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرBUKIT BANTANG
BERJAYA TIMES SQ
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرBUKIT BINTANG
ROYAL CHULAN
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN CONALY
SHERATON
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN SULTAN ISMAEIL
INTERCONTINENTAL
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرJALAN AMPANG
SHANGRILA
مشاهده تصاویر هتل
صبحانهمراجعه به فرم زیرSULTAN ISMAEIL

فرم استعلام قیمت و محاسبه اقساط

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

تورهای دور آسیا

خدمات اخذ ویزا

مجله آسیا گردی

تور مالزی اقساطی

مالزی یک کشور چندفرهنگی است که برای هر سلیقه‌ای مهمان‌نواز و سخاوتمند است. به همین دلیل است که آن را یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری تورهای جنوب شرقی آسیا می‌دانند. مالزی به واسطه‌ی طبیعت غنی‌اش هرآنچه که از کوه، دریا و جنگل بخواهید به بهترین شکل ارائه می‌دهد. صخره‌های مرجانی زیبا و سواحل ماسه‌ای نرم مالزی که به طور منظم در لیست مقصد‌های گردشگری برتر قرار می‌گیرند، یک مکان محبوب برای غواصی‌اند.

کوالالامپور

«کوالالامپور»، پایتخت مالزی، یک شهر بین‌المللی است که به مراکز خرید شگفت‌انگیز و معماری خیره کننده‌اش مشهور است. کوالالامپور نیز تلفیقی از دوران سنتی و فوق مدرن است. از یک سو آسمان‌خراش‌های شما را متعجب و  گیج می‌کند، از طرف دیگر در جای جای شهر یادگارهای دوران استعمار مالزی قابل مشاهده است.

با فاصله‌ی کمی از پایتخت، جزایر، کوه ها، غارهای سحرانگیز و معابد بی‌شماری را پیدا خواهید کرد. همچنین فرصتی بی‌نظیر برای کاوش در جنگل غنی از جانوران بورنئو در اختیار شما قرار دارد.

برج‌های دوقلوی پتروناس

پتروناس، بلندترین برج‌های دوقلوی جهان با ارتفاع چشمگیر ۴۵۲ متر در ابرها قرار دارند. این برج‌ها دارای ۸۸ طبقه‌اند و توسط یک پل آسمانی در طبقه ۴۱ و ۴۲ به یکدیگر متصل می‌شوند. بازدیدکنندگان می توانند برای دیدن مناظر خیره کننده کوالالامپور و پارک KLCC، به ویژه در شب‌ها به این پل بروند.

طبقات بالایی برج به شرکت‌های بزرگ دنیا مانند IBM،  Microsoftو   Huaweiاجاره داده شده است. طبقه‌های پایین نیز متعلق به ۳۰۰ فروشگاه خرده‌فروشی و سرگرمی است. یک گالری هنری و یک سالن فلارمونیک نیز در طبقات پایینی پتروناس واقع شده‌اند.

پارک KLCC

در محوطه‌ی بیرونی برج‌های دوقلوی پتروناس، پارک KLCC ساخته شده است. در این پارک وسیع انواع گیاهان استوایی عجیب و غریب در کنار دریاچه و چشمه‌ها فضایی سحرآمیز و جادویی را برای گردشگران فراهم کرده است.  به لطف پوشش گیاهی این پارک، پرندگان بومی در این منطقه جمع می‌شوند.

غارهای باتو

مجموعه غارهای «باتو» که کمتر از یک ساعت با کوالالامپور فاصله دارند، شامل سه غار اصلی به علاوه یک سری غارهای کوچکتر است که بیشتر آنها شامل مجسمه‌ها و زیارت‌گاه‌های ۱۰۰ ساله‌ی خدایان هندو هستند.

غار اصلی که به غار زیارت‌گاه جامع معروف است، در بالای یک راه‌پله‌ی ۲۷۲ پله‌ای عظیم رنگارنگ قرار دارد. در انتهای راه‌پله مجسمه ها، محراب‌ها و چراغ های تزئینی قرار داده شده‌اند. در پایین پله‌ها، یک مجسمه‌ی طلای خدای موروگان به طول ۴۳ متر از بازدید‌کنندگان استقبال می‌کند. در طی جشنواره هندو‌های تایپوسام در ژانویه، هزاران نفر برای جشن‌ها در این مکان جمع می‌شوند.

کوه کینابالو

کوه ۴۰۰۰ متری «کینابالو» جزو میراث ثبت شده‌ی یونسکو است. این کوه دارای پوشش گیاهی و جانوری منحصربه‌فردی است. طیف وسیعی از چمن‌زار، علفزار و بوته‌های وحشی، در کنار جانوران متنوعی مانند اورانگوتان این اکوسیستم را بسیار دیدنی‌ کرده‌اند.

کوه کینابالو یک مقصد اصلی برای کوهنوردان است اما فتح قله‌ی آن کار هر کسی نیست.

جزایر پِرهنتیان

مجمع‌الجزایر کوچک «پرهنتیان» زمانی محل توقف کشتی بازرگانان جنوب شرقی آسیا بوده است. این جزایر بخشی از یک پارک دریایی هستند و به یک مقصد اصلی گردشگری در شمال شرقی مالزی تبدیل شده‌اند.

تنها دو جزیره‌ی بزرگتر این مجمع‌الجزایر محل اقامت، فروشگاه و امکانات رفاهی هستند. «پولائو پرهنتیان بسار» بیشتر دلخواه کوله‌گردان است. در حالی که «پولائو پرهنتیان کسیل» مجلل‌تر است و بیشتر مناسب اقامت خانواده‌هاست.

اسکوبا، غواصی و کایاک‌سواری از فعالیت های رایج در این مکان است. در ضمن بازدیدکنندگان می‌توانند داوطلبانه در برنامه‌های حفاظت از لاک‌پشت‌ها نیز حضور داشته و به مناطقی که لاک‌پشت‌ها تخمگذاری می‌کنند سر بزنند.

جزیره‌ی سیپادان

جزیره‌ی «سیپادان» و آب‌های اقیانوس اطراف آن بخشی از غنی‌ترین زیست‌گاه‌های دریایی جهان است. خانه‌ی لاک‌پشت‌های منقاردار، وال‌کوسه‌ها، مارمولک‌ها و صدها گونه مرجان در معرض خطر قرار دارد. این جزیره‌ی حفاظت شده، یکی از بهترین مقصدهای غواصی در جهان محسوب می‌شود.

پارک ملی گونونگ مولو

« گونونگ مولو» را به خاطر قله‌های سنگ آهکی و غارهای شگفت‌انگیزش می‌شناسند. بسیاری از این غارها تا دهه‌ی ۱۹۷۰ کشف نشده بودند و این به خاطر تراکم جنگل‌های بارانی این ناحیه و وسعت و پیچیدگی این غارها بوده است.

در میان این غارها، غار گوزن زیباتر و مشهورتر است. این غار دارای سقف‌هایی با طول بیش از ۱۲۲ متر و آبشارهایی است که از میان سنگ‌ها عبور می کنند. یکی از دهانه‌های این غار سوراخی به عرض بیش از یک کیلومتر است.

پنانگ هیل

از طریق تله‌کابین می‌توانید در مدت ۱۰ دقیقه به بالای کوه ۲۷۰۰ متری «پنانگ» برسید. بر فراز این کوه مناظر پانورامای بی‌نظیری در پیش چشم شما خواهد بود.

مرکز توان بخشی اورانگوتان سپیلوک

 «سپیلوک» در سال ۱۹۶۴ برای کمک به نوزادان یتیم اورانگوتان نجات‌یافته از تجارت حیوانات خانگی یا شکار غیرقانونی یک مرکز توان‌بخشی راه‌اندازی کرد. هدف اصلی این مرکز کمک به این اورانگوتان ها است که یاد بگیرند بدون مادر چگونه در طبیعت زنده بمانند. پس از آموزش، آنها را در ذخیره‌گاه جنگل بکر «کابیلی – سپیلوک» رها می‌کنند.

معبد کِک لوک سی

معبد «کِک لوک سی» بزرگترین معبد بودایی مالزی، بر روی تپه ای در پایین کوه «ایر ایتام» قرار دارد. این معبد در دهه‌ی ۱۸۹۰ ساخته شده و معبدی جدید محسوب می‌شود. اما بت‌کده‌ی هفت طبقه‌ی عظیم آن که با ۱۰.۰۰۰ مجسمه‌ی بودا احاطه شده است، این مکان را به یک مقصد قابل‌توجه تبدیل می‌کند که نمی توان آن را از دست داد.

این بتکده که دارای باغ‌ها، استخرهای ماهی، نمازخانه‌ها و تعدادی دکه‌ی سوغاتی مذهبی و غیر مذهبی  است، مجسمه ای به ارتفاع ۳۶ متر از «کوان یین»، خدای رحمت بودایی را در خود جای داده است.

تله کابین لنکاوی

تله کابین لنگ کاوی یک سفر ۲.۲ کیلومتری بین ایستگاه پایین و بالای کوه «گونونگ ماشینچانگ» ارائه می‌دهد. تعدادی از جاذبه‌ها‌ی این منطقه، پل آسمانی، واگن‌های کف شیشه‌ای، مناظر خلیج و آبشار «تلاگا توجو» و سکوی دید وسیع به مناطق اطراف است.

پارک ملی باکو

در پارک ملی «باکو» درست در کنار آب ، سواحل ماسه ای و صخره های شیب دار ماسه‌سنگی واقع در اطراف جنگل های حرای زیبا و جنگل های باتلاقی ذغال سنگ نارس واقع شده است. می‌توانید در این پارک طبیعت‌گردی کنید و به تماشای گیاهان و جانوران در معرض خطر انقراض بنشینید. از جمله گیاهان گوشتخوار، میمون‌های خرطوم‌دار و خوک‌های دوست‌داشتنی ریش‌دار.

در این منطقه استفاده از هرگونه وسیله‌ی نقلیه ممنوع است و تنها می‌توان پیاده‌روی کرد. برای درک بهتر زیبایی پارک، یک شب در این پارک اتراق کنید. زیرا حیوانات بومی اکثرا بعد از غروب آفتاب ظاهر می‌شوند.

هایلند کامرون

می‌توانید از تماشای مزارع چای و باغ‌های میوه در «هایند کامرون» لذت ببرید. همه‌روزه تورهای آموزشی کاشت و تولید چای در این مناطق برگزار می‌شود. همین‌ چای اعلا را نیز می‌توانید در کافه‌های این منطقه سفارش دهید.

هایلند کامرون زیست‌گاه اصلی گل منحصربه‌فرد «رافلسیا» نیز هست. این گل بزرگ‌ترین گل منفرد روی زمین است و قطر آن به یک متر نیز می‌رسد.

هتل‌های مالزی

بهترین هتل‌های مالزی، شامل اقامت‌گاه‌های جنگلی و ساحلی می‌شوند که جزو بهترین گزینه‌ها برای یک تعطیلات به‌یادماندی هستند. تمامی امکانات رفاهی و تفریحی مورد نیاز شما شامل زمین‌های بازی، استخر، سونا، اسپا، آب‌گرم و … را می‌توانید در این هتل‌ها پیدا کنید. «ماندارین اورینتال»، «اینتر کنتیننتال»، «وستین کوالالامپور»، «شانگریلا»، «فور سیزن لانگ کاوی» و «بونگا رایا» تنها نمونه‌ای کوچک از بهترین هتل‌های مالزی هستند.

جالب است بدانید بزرگ‌ترین هتل جهان، «فرست ورلد پلازا» در استان پاهانگ مالزی قرار دارد. این هتل دو قلوی رنگارنگ با وسعت ۴۶۰۰ متر مربع و تعداد ۷۳۵۱ اتاق، یکی از جاذبه‌های مالزی به شمار می‌رود. اما با توجه به این که ۳ ستاره ست، توان رقابت تنگاتنگ با سایر هتل‌های لوکس مالزی را ندارد.

غذاهای مالزی

ذائقه‌ی مردم مالزی، شبیه به اندونزی و غذاهایشان تلفیقی از طعم‌های چینی، هندی و مالایی است. در ادامه چند نوع از محبوب‌ترین غذاهای مالزیایی را معرفی خواهیم کرد:

«می‌ گورنگ ممک» از رشته‌فرنگی، گوشت حلال، سبزیجات و تخم‌مرغ تشکیل شده است.

«ناسی کرابو» غذایی است شامل برنج آبی‌رنگ، نارگیل سرخ‌شده و جوانه‌ی لوبیا.

«آیام پرسیک» را می‌توان کنتاکی مالزی دانست. مرغ بریان تند که با سیر، زنجبیل، فلفل و … مزه‌دار شده و بریان می‌شود. این غذا در بین گردشگران و مردم محلی بسیار محبوب است.

«رندانگ» خوراک گوشت یا مرغ است که به آرامی با شیر نارگیل می‌پزد تا رنگ سرخش را پس دهد. این غذا را در جشن‌های مالزی به فور می‌توان یافت.

«روتی جلا» نانی شبیه به پنکیک است که به شکل تور مانند پخته شده است. معمولا این نان را با کاری مرغ می‌خورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button