ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

برای ورود به ایتالیا ، راه خیلی سختی در پیش ندارید. اخذ ویزای شینگن به ویژه ایتالیا از طریق آژانس پلیکان پرواز آسیا ، به راحتی انجام می پذیرد . شما اگر دو شرط زیر را داشته باشید ، امکان دریافت ویزا بالاتر می رود ،

  • تمکن مالی : شما مدارکی را ارائه دهید که نشان دهنده اوضاع مالی مناسب شما باشد. مانده بانکی مناسب برای هر نفر می تواند المان بسیار مهمی در اخذ ویزای ایتالیا باشد. مبلغی که به عنوان تمکن در نظر داشته باشید  ، حداقل 200 میلیون تومان برای هر نفر باشد.
  • گردش حساب بانکی : اینکه شما تراکنش های بالایی با حساب خود داشته باشید ، امتیازی مهم برای اخذ ویزای ایتالیا محسوب می شود. صرف داشتن مانده ای قابل توجه بدون داشتن گردش حساب ، از نظر سفارت مناسب نیست .

آنچه که بسیاری نادیده می گیرند ؛

این است که تنها به واریز یک مبلغ هنگفت به حساب بانکی بسنده می کنند. سفارت این نکته را می داند که در صورت مشاهده چنین اقدامی ، مسافر تنها برای اخذ ویزا این عمل را انجام داده است. بنابراین به راحتی می تواند به همین دلیل ، ویزای متقاضی را رد کند . نه تنها مسافران ممکن است چنین اشتباهی کنند ، حتی دیده شده است همکاران ما هم چنین اشتباهی می کنند. مانده تمکن در بالا ذکر شده است . گردش حساب شما به دقت از سوی افسران سفارت مورد بررسی واقع می شود. آنها به این موضوع اشراف دارند که واریزی یکباره که بر اساس معامله نبوده باشد ، صرفا برای تقویت مانده حساب بوده است. شما چنانچه می خواهید مدارک شما به تایید سفارت برسد ، مدارک معاملات خود را با ترجمه به سفارت تحویل دهید.

یک سفر خارجی برای اخذ ویزای ایتالیا

شما اگر کثیرالسفر باشید ، امتیاز بسیار خوبی برای اخذ ویزای ایتالیا خواهید داشت. بنابراین زمانی که مدارک خود را به سفارت ارائه می دهید ، ویزاهای خود را ارائه نمایید. با این حال همان طور که گفته شد ، داشتن تمکن مالی مناسب و گردش حساب بانکی خوب ، به اندازه کافی مهم است. پس برای چه چیزی منتظر هستید ؟ هم اکنون اقدام کنید تا بتوانید از ایتالیای شگفت انگیز دیدن نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188171061 تماس حاصل نمایید 

 

تورهای اقساطی

مقاصد پیشنهادی

خدمات اخذ ویزا

سایر ویزاها

GERMANY

FRANCE

SPAIN

SWITZRLND

CZECH

ITALY

CANADA

AUSTRALIA

ENGLAND

SCHENGEN

SLOVAKIA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button