ویزای هنگ کنگ

ویزای هنگ کنگ

مدت اعتبار ویزا :

نوع ویزا :

دفعات ورود :

قیمت :

مدارک لازم جهت اخذ ویزای هنگ کنگ :

اصل گذرنامه

تکمیل فرم اپلیکیشن

دو قطعه عکس جدید با زمینه سفید

گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی

بلیط هواپیما

واچر هتل

گواهی کسب و کار و شغل به زبان انگلیسی . که شامل مواردی چون ، سمت ، حقوق دریافتی ، میزان سابقه کاری و مجوز های مربوط به کسب و کار

hongkonggg

اطلاعات بیشتر درباره ویزای هنگ کنگ :

ویزای هنگ کنگ

برای قدم گذاشتن در خاک هنگ کنگ بایستی ویزای هنگ کنگ داشته باشیم . خیلی از ما ، در مورد هنگ کنگ شنیده ایم . هنگ کنگ منطقه یا کشوری خود مختار است در جنوب شرق آسیا. هنگ کنگ از آنجا که به نوعی مستقل از چین محسوب می شود، ویزای خاص خود را دارد. پس برای ورود به این سرزمین فوق العاده پیشرفته ، لازم است ابتدا ویزا صادر شود. با آژانس پلیکان پرواز آسیا همراه باشید تا در مورد ویزای این کشور بخوانیم .

آیا بدون ویزای هنگ کنگ می توان به این کشور سفر کرد ؟

اگر به طور عام در مورد ویزای هنگ کنگ صحبت می کنیم ، باید گفت بله. شهروند کشورهای مختلفی هستند که بدون نیاز به صدور ویزای هنگ کنگ به این کشور می توانند سفر کنند. برای مثال :

اتباع آمریکا :

اتباع ایالات متحده آمریکا برای اقامت کمتر از نود روز می توانند بدون ویزا به این کشور سفر داشته باشند.

اتباع بریتانیا :

اتباع بریتانیا برای مدتی دو برابر آمریکایی ها می توانند در این کشور حضور داشته باشند. مدت اقامت بریتانیایی ها زیر یکصد و هشتاد روز بدون صدور روادید امکان پذیر است.

اتباع هندوستان

اتباع هندوستان برای اقامت های زیر دو هفته برابر با چهارده روز میتوانند بدون ویزا وارد شوند.

قوانین مربوط به مهاجران

مهاجرانی که پای به هنگ کنگ می گذارند ، بسته به اینکه ازکدام کشور آمده باشند. زمان های متفاوتی را می توانند در هنگ کنگ اقامت داشته باشند. این بازه زمانی بین یک هفته تا شش ماه تعیین شده است.

صدور ویزای هنگ کنگ برای ایرانی ها

ایرانی ها ازجمله اتباعی هستند که برای ورود به خاک هنگ کنگ نیاز دارند که ویزا داشته باشند. از آنجایی که هنگ کنگ تحت نظارت سیاسی چین است. برای صدور ویزای هنگ کنگ بایستی به سفارت کشور چین مراجعت  نمایید. به جز آن می توانید با تحویل مدارک به همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا ، صدور ویزا را محول نمایید .

ویزای هنگ کنگ چه مدت اعتبار دارد و چقدر می توانیم اقامت کنیم؟

ویزای توریستی هنگ کنگ که برای شما صادر میشود، اعتباری برابر با سه ماه دارد. در خلال این سه ماه ، شما می توانید برای مدت دو هفته برابر با 14 روز در هنگ کنگ اقامت داشته باشید .

انواع ویزای هنگ کنگ :

ورود هر نفر به کشور هنگ کنگ می تواند علت خاص خود را داشته باشد. اما به طور عام ، انواع ویزای هنگ کنگ  عبارتند از :

ویزای توریستی

ویزای ترانزیتی

ویزای کار

ویزای تحصیلی و آموزشی

ویزای اقامت

صدور ویزای توریستی هنگ‌ کنگ :

هنگ کنگ کشوری زیبا با تراکم بالا است. در این کشور اهمیت به فضای سبز حیرت گردشگران را برمی انگیزد. شما با ورود به خاک این کشور با زیبایی های بسیار روبرو می شوید. برای دیدن این زیبایی ها شما به عنوان توریست نیازمند صدور ویزای توریستی هنگ کنگ هستید. برای دریافت ویزای هنگ کنگ می توانید از همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا اطلاعات دریافت کنید. چه بهتر که مدارم کامل خود را به همکاران ما تحویل دهید . تا صدور ویزای توریستی هنگ کنگ را انجام دهند.

ویزای کاری در هنگ کنگ:

هنگ کنگ سرزمینی پیشرفته و رو به رشد است که آمال بسیاری در سرتاسر دنیاست. برای همین است که کار کردن در هنگ کنگ برای بسیاری جذاب است. برای همین لازم است کارفرمایی هنگ کنگی برای حضور شما اعلام نیاز نماید. با داشتن دعوتنامه کاری ، می توانید برای ویزای کاری هنگ کنگ اقدام کنید.

ویزای آموزشی هنگ کنگ

هنگ کنگ و کشور چین دانشگاه های معتبری دارند. تحصیل در دانشگاه های هنگ کنگ می تواند برای آینده کاری شما بسیار خوب باشد. شما برای مقاطع مختلف درسی ، می توانید برای ویزای آموزشی هنگ کنگ اقدام کنید. لازم است به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید . به جز آن از دانشگاه یا واحد آموزشی هنگ کنگ ، پذیرش داشته باشید.

برای صدور ویزای هنگ کنگ چه مدارکی نیاز داریم :

اصل گذرنامه

تکمیل فرم اپلیکیشن

دو قطعه عکس جدید با زمینه سفید

گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی

بلیط هواپیما

واچر هتل

گواهی کسب و کار و شغل به زبان انگلیسی . که شامل مواردی چون ، سمت ، حقوق دریافتی ، میزان سابقه کاری و مجوز های مربوط به کسب و کار.

صدور ویزای هنگ کنگ چقدر زمان لازم دارد ؟

فرایند صدور ویزای هنگ کنگ ، بین 35 تا 45 روز کاری زمان لازم دارد. بسته به نوع ویزایی که اقدام می کنید ، زمان معلوم می شود. اما بازه زمانی معمول اعلام شد. سه شنبه ها زمان تحویل مدارک و دریافت ویزا است.

ساعات کاری سفارت هنگ کنگ روزهای شنب تا پنج شنبه است. صبح ها از ساعت 8:30 تا 12:30 و عصرها از 14:30 تا  16:30 باز است.

خدمات اخذ ویزا

پکیجهای پیشنهادی

خدمات اخذ ویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button