تور برزیل و آمازون با کشتی کروز

کد تور : 2300

تاریخ اعتبار : 17 آذر تا یک دی ماه 1400

مدت اقامت : 11 شب و 12 روز ( 1 شب سائوپائولو + 3 شب کشتی کروز + 3 شب فوز دو ایگواسو + 3 شب ریودوژانیرو + 1 شب کمپوس دو جوردا )

ایرلاین : قطر ایرویز

درجه هتلقیمت هر نفر در اتاق دو تختهقیمت یکنفر در اتاق یک تخته
هتل 4 ستاره و کشتی 5 ستاره2990 دلار + مبلغ پرواز3990 دلار + میلغ پرواز

آنچه در این تور تجربه میکنید :

اقامت در کشتی کروز 5 ستاره با بازدید از محل تلاقی رودخانه نگرو و آمازون. جایی که رود تیره رنگ نگرو به آبهای روشن تر آمازون می رسد.

بازدید از باغ پرندگان ایگواسو

تماشای آبشارهای ایگواسو

بازدید طویل ترین سد دنیابازدید از معبد و مجسمه بودا

سوار شدن بر تله کابین و گشت و گذار بر روی کوه کله قندی

تماشای تندیس زیبای مسیح

کلیسای جامع سباستیائو

پله های رنگارنگ سلاورن

بازدید از باغ مفرح گیاهشناسی

زیبایی خیره کننده چشم انداز مسیتا چاینزا

تفرج در شهری زیبای کمپوس دو جوردا

بازدید از نوک کوه ایپتاپوا

بازدید جالب کارخانه و موزه شکلات آروکاریا

خدمات تور شامل :

ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی

بلیط رفت و برگشت

شش پرواز دامستیک

بیمه مسافرتی

پرداخت ورودیه هایی که طبق برنامه سفر ، در نظر گرفته شده است.

لیدرفارسی زبان

اجرای تمامی تورهای برنامه سفر

سه شب اقامت شگفت انگیز بر روی کشتی کروز و گذر از رودخانه و جنگل های سرسبز آمازون

تعداد وعده های غذایی تور شامل سیزده وعده صبحانه ، سه وعده شام و سه وعده ناهار است.

تمامی ترانسفرهای بین شهری توسط ون توریستی انجام می پذیرد، است

مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا :

اصل پاسپورت که حداقل شش ماه دارای اعتبار باشد

دو قطعه عکس رنگی که اخیرا گرفته شده باشد و سایز آن 4*3 باشد

شناسنامه

اشتغال به کار ترجمه شده که شامل ؛

 گواهی اشتغال به کار و لیست بیمه ترجمه شده باشد .

 یا پروانه کسب ترجمه شده

یا گواهی اشتغال به کار ترجمه شده.

گواهی تمکن مالی شامل گردش سه ماهه آخر حساب بانکی ، سند مالکیت و امثالهم

دریافت هزینه ویزا بصورت نقدی جهت انجام امور صدور ویزا

برنامه سفر :

روز یکم: به فرودگاه می رسید و مورد استقبال واقع می شوید. برای اقامت به سمت هتل ترانسفر می شوید.  برای روز اول ، برنامه یک گشت شهری در شهر زیبای سائوپائولو اجرا می شود. برای شب هم گشت و گذر در خیابان پائولیستا

روز دوم : پس از صرف صبحانه در هتل به سمت فرودگاه عزیمت خواهید کرد تا به شهر مانائوس سفر کنید. مدت زمان پرواز برابر با چهار ساعت است. به اسکله شهر ترانسفر شده و برای تجربه زیبای کروز سواری، سوار کروز پنج ستاره خواهید شد. در بدو ورود برنامه خوشامدگویی انجام می شود. کاپیتان کشتی برای گفتن خیر مقدم حضور می یابد و در مورد برخی از نکات ایمنی در کروز اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهد. بر روی رودخانه سولیمویز ادامه مسیر خواهید داد و از روی عرشه کشتی، غروب زیبای رود را تماشا خواهید کرد. هنگام صرف شام موسیقی زیبا نواخته می شود.

روز سوم : بر روی عرشه کشتی صبحانه را نوش جان خواهید کرد . می توانید به گشت و گذار در جنگل های منطقه بپردازید. با لنج به قسمتهایی می روید که مردمان بومی در خانه های جنگلی زندگی میکنند. با زندگی  و آداب مردمان بومی دریاچه جانائوکا آشنا می شوید. در کشتی سمیناری در مورد انواع میوه های گرمسیری کشور برزیل شرکت خواهید کرد . در منطقه ماناکونیری شبانه به محل زندگی تمساح ها خواهید .رفت ناهار و شام را در کشتی صرف خواهید نمود.

روز چهارم : سرو صبحانه بر روی عرشه انجام می گیرد. برای گشت و گذار در جنگلهای اطراف می توانید بروید. با لنج به منطقه ماناکاپور خواهید رفت و پرندگان زیبای آمازون را خواهید دیداز روی عرشه کشتی شاهد طلوع زیبای خورشید خواهید بود. در این روز شما در سالن ماه با فرهنگ مردمان بومی آشنا خواهید شد. ناهار را بر روری عرشه کشتی صرف خواهید کرد. عصرهنگام در منطقه جانانوری پیاده روی خواهید کرد و از صنایع دستی محلی خرید خواهید کرد.  برای شام در رستوران کوآرب خواهید بود و نمایشی فولکوریک در سالن اجرا خواهد شد.

روز پنجم : در روز پنجم تور برزیل و آمازون پس از صرف صبحانه بر روی عرشه کشتی ، تجربه جدیدی در انتظار شماست. تلاقی رودخانه نگرو و آمازون در واقع تلاقی رودهای سیاه و روشن است. پس از آن به اسکله شهر مانائوس ، جایی که سوار کشتی کروز شدید، باز میگردید. پس از پیاده شده از کشتی کروز ، به سمت فرودگاه مانائوس رفته و از آنجا رهسپار شهر فوز دو ایگواسو می شوید. مدت پرواز که بصورت غیر مستقیم است حدودا شش ساعت است. از فرودگاه شهر فوز دو ایگواسو به سمت هتل رفته و به اتاقهایتان وارد می گردید .

روز ششم : در روز ششم تور برزیل آمازون پس از صرف صبحانه بوفه در هتل ، نوبت گشتهای شهر فوز دو ایگواسو است. به باغ زیبای پرندگان می روید . پس از آن به تماشای آبشار خواهید رفت. پس از پیاده روی در محوطه آبشار و تماشای پر آب ترین آبشار دنیا ، ناهار را در بالای آبشار صرف خواهید کرد. بعنوان یک گشت آپشنال ، تجربه قایق سواری با قایقهای ماکاکو را به هیچ عنوان از دست ندهید.

روز هفتم : پس از صرف صبحانه عالی در هتل ، امروز وقت شما تماما آزاد است. می توانید گشت های اختیاری انجام دهید . برای مثال؛

تماشای معبد و مجسمه بودا

صرف ناهار محلی به شیوه مزرعه در رستوران های شهر

هنگام صرف شام ، می توانید نمایش یازده کشور را در سالن شوی شهر به تماشا بنشینید.

روز هشتم : صبحانه به صورت بوفه را در هتل صرف خواهید کرد. به سمت فرودگاه خواهید رفت تا به سمت ریودوژانیرو سفر کنید. به شهر رسیده و پس از ترانسفر در هتل پذیرش می شوید. یکی از گشت های امروز ، بازدید از کوه کله قندی ریودوژانیرو است. می توانید زیبایی این شهر را از طریق تله کابین کوه تماشا کنید.

روز نهم : پس از آنکه صبحانه را در هتل صرف نمودید، وقت آن است که به تماشای مجسمه مسیح بروید. همچنین از کلیسای جامع سائو سباستیائو دیدن خواهید کرد و به بازدید پله های رنگین سلارون خواهید رفت.

روز دهم: در روز دهم تور برزیل آمازون  ، پس از صبحانه وقت شما آزاد است. چه بهتر که برای خرید در بازار بروید یا به گشت اکو دی عزیمت کنید. گشت اکو دی شامل گشت باغ گیاهشناسی ، چشم انداز ویستا چاینزا است. شب هنگام می توانید در جشن های مربوط به کارناوال شرکت کنید.

روز یازهم : پس از صرف صبحانه در محل اقامت ، به شهر کمپوس دو جوردا خواهید رفت . این شهر را سوییس برزیل می نامند. سفر شما به صورت زمینی به این شهر انجام می گیرد. و مدت زمانی را که در اتوبوس خواهید بود برابر با شش ساعت است. از جمله فعالیت هایی که در زمان حضور در شهر کمپوس دو جوردا انجام خواهید داد، پیاده روی و گشت شبانه است.

روز دوازدهم : پس از صرف صبحانه تان در هتل ، از قله زیبای ایتاپوا دیدار خواهید کرد. بر فراز این کوه ، چشم اندازی 360 درجه به زیبایی محیط خواهید داشت. پس از آن بازدید خوشمزه از کارخانه و موزه شکلات آروکاریا ، به هتل باز خواهید گشت.

روز سیزدهم : امروز روز آخر تور برزیل آمازون است. عصرگاه به سمت فرودگاه سائوپائولو برای عزیمت به تهران خواهید رفت.

روز چهاردهم : امروز از فرودگاه دوحه به سمت ایران پرواز خواهید داشت.

فرم رزرو تور

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

تورهای پیشنهادی گروهی

تورهای دور آسیا

پکیجهای پیشنهادی

خدمات اخذ ویزا

مقاصد پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button