balinamayeasia

تور بالی

مقاصد پیشنهادی

تور بالی

ایرانیها در سال های اخیر با تور بالی بیشتر از گذشنه آشنا شده اند. سفر به این سرزمین برای کسانی که بخواهند تنهایی تجربه سفر داشته باشند یا برای ماه عسل بروند یا با خانواده عالی است. لقب بالی ، جزیره خدایان است که البته بیراه هم نیست .  در ادامه که در مورد معابدش خواندیم بیشتر به این موضوع صحه می گذاریم . آسیاگردی ، شما را به لذت بردن از تورهای جنوب شرق آژانس پلیکان پرواز آسیا دعوت می نماید. معطل نکنید و با همکاران ما در آژانس در تماس باشید تا در مورد تورهایی که برگزار می گردد اطلاعات کافی کسب نمایید.

بیشتر درباره بالی بدانیم

بالی جزیره ای فوق العاده در نواحی جنوبی کشور اندونزی است که زیبایی بی حد و اندازه سواحل آن باعث شده است که بتواند حائز رتبه پنجم زیباترین سواحل دنیا باشد. زیبایی های طبیعی و جاذبه های معابد با شکوهش و گونه های مختلف و خاص جانوزی و گیاهی دلیل مهمی است برای گردشگران تا بدانجا سفر کنند. وسعت آن برابر با 5620کیلومتر مربع است و تعداد ساکنان آن طبق سرشماره 2019 بیشتر از چهار میلیون و سیصدهزار نفر بوده است.

بهترین زمان برای تور بالی چه زمانهایی است ؟

تور بالی در بهار

فصل سفر به جزیره بالی ، می تواند بهار باشد. ریزش باران ها کمتر است و به دلیل وزش باد ، از میزان رطوبت هوا کاسته میشود. ضمنا هوا هم برای اقامت در بالی مناسب تر است. بنابراین بالی در بهار آغوشش را برای مسافران گشوده است.

تور بالی در تابستان

در تابستان آرام آرام هوا گرم می شود اما دلیلی ندارد که توریست ها به جزیره سفر نکنند. تابستان فصلی است که بسیاری از گردشگران برای سفر انتخاب میکنند. بارشهای متوالی نسبت به زمستان ها کمتر است و این موقع است که برای بهره بردن از تفریحات آبی باید سفر کرد.

تور بالی در پاییز

در یک سال ، پاییز است که شروع باران های موسمی است. با باران هایی که میبارد انتظار نداشته باشید که هوا خنک تر شود بلکه ریزش آن باعث دم کردن بیشتر هوا میشود. با ریزش باران های موسمی ، از تعداد گردشگرانی که بالی را به عنوان مقصد انتخاب می کنند کاسته میشود. اینجاست که فصل سفر پایان می پذیرد.

تـور بالی در زمستان

در زمستان همچنان روند حکمرانی بارانهای موسمی برقرار است اما باعث نمیشود هوا خنک شود. فقط به رطوبت هوا افزوده می گردد . ریزش بارانهای سهمگین کوتاهمدت در زمستان ها بیشتر روی میدهد. واضح است که به دلیل حضور کمتر مسافران ، قیمت تور بالی در زمستان ها کم میشود.

 

baliasiaaa

فصل سفر در تور بالی

با توجه به آنچه که با هم خواندیم ، نتیجتاً فصل سفر در تور بالی از اردیبهشت ماه تا مرداد است که ریزش باران ها کمتر میشود و از تفریحات آبی میتوان استفاده کرد. در این بازه زمانی است که قیمت تورها بالاتر است و جزیره مملو از گردشگرانی است که برای تفریح آمده اند.

در مورد منطقه های مختلف بالی بخوانیم

اینکه شما برای تور بالی ، کدام هدف را دارید اهمیت دارد. اگر اهل جاهای شلوغ و پرجمعیت هستید و دوست دارید تا زندگیهای شبانه مهیج را تجربه کنید به کوتا و لگیان بروید. به دنبال آرامش و مدیتیشن و سکوت هستید یا برای ماه عسل بالی را انتخاب کرده اید به نوسادوا و جیمباران بروید . آیا اهل اقامت در هتلهای لاکچری با چشم اندازهای بدیع هستید ؟ به اوبود خوش آمدید. آژانس پلیکان پرواز آسیا بر اساس روحیات شما ، خواسته هایتان را برآورده می کند . فقط کافی است با کارشناسان ما مشورت کنید.

معرفی کوتاه مناطق بالی :

منطقه جنگلی اوبود

بهترین هتل های بالی را می توانید در منطقه جنگلی اوبود و در دامنه های کوهستانی بیابید. هتلهای این منطقه بسیار لاکچری هستند و نسبت به مناطقه لگیان و کوتا گرانتر هستند. چشم انداز هتلها به زیبایی های طبیعی و درختان باشکوه و شالیزارهای رنگارنگ است. در اوبود معابد باشکوهی برای زیارت و تماشا وجود دارد که شما همزمان با تماشای زیباییهای معماری از تماشای رقصهای آیینی نیز لذت خواهید برد. تمام تلاش خود را بکار بگیرید تا از همه زمان خود استفاده لازم را ببرید.

پیشنهاد ما به شما برای گشت و گذار در اوبود عبارت است از

 1. جنگل میمون ها
 2. دریاچه ی براتان
 3. معبد آبی اولون دانو
 4. غار فیلها
 5.  معبدهای باستانی متعدد
 6.  باغ وحش بالی
 7.  پارک فیلها
 8. موزه و خانه هنر
 9.  مزارع پلکانی برنج بالی

منـطقه جیمباران

جیمباران از جمله مناطقی است که هنر سفالگریشان شما را جذب می کند. در این منطقه غذاهای دریایی بهترین گزینه برای انتخاب است و بوتیکهای بسیار مجللی در این منطقه برای خرید وجود دارد. به همه این ها یکی از مناطقی که برای اقامت پیشنهاد می شود ، جیمباران است را هم اضافه کنید.

منطـقه کوتا

در کوتا تنوع بسیاری برای گردشگران تور بالی وجود دارد. درحاشیه سواحل میتوانید استراحت کنید کما اینکه میتوانید از فروشگاههای پرازدحام خرید کنید. شبها از شور و هیجان خیابانها لذت ببرید یا در روز به تفریحات آبی بروید همچنین می توانید به موج سواری بروید و کلی اوقات خوش در ساحل تجربه کنید.

balikuta

معرفی تعدادی از جذابیتهای توریستی تور بالی

جاذبه های توریستی تور بالی اندک نیست پس با توجه به مدتی که در بالی حضور دارید، لیستی تهیه کنید. می توانید از همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مشخصات این جاذبه های گردشگری را بپرسید. در ادامه بصورت کوتاه با بعضی از این جاذبه ها آشنا میشویم پس در ادامه با ما همراه باشید …

معبد بودایی تانالوت

این معبد ، معروفترین معبد در بالی است که آن را میان آب ساخته اند و برای رسیدن به آنجا نیاز است کمی صبر کنید تا جزر دریا، مسیر را باز کند. در عقاید مردمان محلی، ماری بسیار بسیار بزرگ محافظ معبد است. آژانس پلیکان پرواز ، تماشای معبد بودایی تانالوت را به شما پیشنهاد می کند.

باغ پرندگان

در باغ پرندگان بالی ، گونه های متنوعی از پرندگان را خواهید دید. باع با وسعتی که دارد، تفریحی بسیار مناسب برای خانواده هاست و شما میتوانید بهترین لحظه ها در این باغ تجربه کنید.

balibagheparande

معبد زیبای اولوواتو

معبد اولوواتو همان چیزی است که در تور بالی نباید از دست داد. این معبد ، یکی از بهترین مکانها برای عکاسی گردشگران است و درست در کنار صخره های مرجانی واقع شده است. از درون معبد، بهترین چشم انداز به اقیانوس را تجربه خواهید کرد. برای اینکه به معبد برسید لازم است که از مسیری بی اندازه زیبا و با فراز نشیب عبور کنید اما زیبایی معبد به پیمودن این مسیر می ارزد. در کنار همه زیباییهای اولوواتو، غروب دل انگیز معبد شهرت بسزایی دارد. زیبایی آسمان و دریا به گونه ای است که هرگز فراموش نخواهید کرد.

کاخ های پادشاهی بالی

از جمله جذابیت های توریستی بالی به کاخهای پادشاهی اشاره می کنیم که در کاخ ها این موارد را خواهید دید ؛

 • آثار و نمایش سنتی بالی اجرا میشود.
 • فرهنگ کهن مردمان بالی شناسانده میگردد.
 • خوراکی های محلی و سنتی را نوش جان خواهید کرد.
 • تعمیر و بازسازی کاخها ، نوید جاذبه های آتی بالی را میدهد.

دریاچه باتور در کنار آتشفشان کینتامانی

دو کوه آتشفشانی در بالی وجود دارد به نامهای :

 • کینتامانی
 • آگونک

در میان این دو آتشفشان ، دریاچه زیبای باتور وجود دارد. این دریاچه به زیبایی طبیعی این دو کوه افزوده است . هنوز هم این دو که فعالیت دارند و برخی بومیان منطقه همچنان برای ساخت و ساز خانه های خود از گدازه ها سرد شده استفاده میکنند. یکی از تجربیات گردشگران در این مکان، صرف غذا با چشم انداز به کوه هاست.

سافاری در تور بالی:

در باغ وحش خاصی که بیرون از منطقه دنپاسار قرار دارد، دو کار انجام دهید؛

 • حیوانات زیبایی چون شیر و ببر را در محل زندگی خودشان تماشا کنیدو با عادات روزانه و غذاخوردنشان آشنا شوید و …
 • در پارک آبی باغ وحش ، حیوانات آبزی زیبا و متنوعی را تماشا کنید.

balisafari

تعدادی از تفریحات تور بالی

در تور بالی ، استفاده از تمامی وقت آزاد بهترین راه است. سعی کنید از لیستی که در زیر میاید ، بهترین استفاده را ببرید. تفریحاتی چون ؛

 • قایق سواری در تنداب
 • بانجی جامپینگ
 • فیش اسپا
 • غواصی و سایتهای غواصی
 • پارک آبی واتربوم

تجربه خرید در تور بالی

تور است و تجربه خریدش . چه کسی است که نخواهد با خودش یادگاری از بالی به همراه ببرد؟ در تورهای جنوب شرق آسیا ، بهترین سوغاتیها را می توانید خرید کنید. حالا که شما به بالی آمده اید و در حد توان خود گشت و گذار داشته اید، نوبت خرید است. در قسمتهایی که بالی شلوغ تر است، فروشگاههای بهتری هم یافت می شود. اگر در فروشگاه های مناطق مختلف چیزی یافت نشد، فروشگاه هتل را از یاد نبرید. در ادامه ، نام تعدادی از این فروشگاهها را با هم مرور خواهیم کرد. با ما همراه باشید …

کاتا بیچ واک و برندهای متنوعش

کاتا بیچ واک به دلیل شهرتی که دارد ، محل برندهای معروف بین المللی است. شما با گشت و گذار در این مجموعه همه چیز را پیدا خواهید کرد. محصولات مختلفی به فروش می رسد که در زیر تعدادی از اینها را نام می بریم ؛

 • انواع پارچه ها و منسوجات محلی
 • عطر و اودکلن و پرفیوم های معروف
 • لوازم متنوع و برندهای آرایشی و بهداشتی
 • عینک آفتابی با فریمهای مختلف
 • اکسسورهای جذاب

مرکز خرید لیپو

پس از کاتا بیچ واک که نام بردیم ، مرکز خرید لیپو یکی دیگر از این مراکز است. اگر بخواهید به نیت خریدکردن به جایی در بالی سر بزنید، به این مرکز خرید سر بزنید.  لیپو سه قسمت مختلف دارد که در یکی از این قسمتها شما، برندهای مشهور بین المللی را خواهید دید. بهترین فروشگاههای برند در این مرکز خرید نمایندگی دارد. قیمت این محصولات نسبت به سایر کالاها قاعدتا بالاتر است. به روز ترین و متنوع ترین محصولات را اینجا خواهید یافت.

در لیپو ، قیمتهای بهتری هم وجود دارد

در مرکز  خرید لیپو برای هر سبک و سلیقه ای محصولی برای فروش وجود دارد . در بخش دیگر مرکز خرید ، می توانید قیمتهای مناسب تری را هم بیابید که انواع لباس و کیف و کفش با قیمت های متعادل تر در اینجا پیدا می شود.

بخش سوم مرکز خرید لیپو به چه اختصاص دارد ؟

اینجا اکسسوری ولوازم آرایش و زیورآلات با قیمتهای بهتر برای خرید هست. کافی ست وقت بگذارید و به درستی بگردید.

تجربه یک خرید عالی در مرکز خرید دیسکاوری

در میان مراکز خرید متنوع بالی ، مرکز خرید د یسکاوری شهرت خاصی دارد. در میان توریستهای جزیره بالی ، بسیاری از آنها دیسکاوری را میشناسند. نکته مهمی که در مرکز خرید باید اشاره کرد ، زیبایی محل آن است  چرا که کنار اقیانوس بی کران آبی واقع شده است. فروشگاه هایش ، بسیار شیک و لاکچری هستند. یکی دیگر از دلایلی که گردشگران به اینجا مراجعه میکنند همین فروشگاهها هستند.

شما با قیمت های مناسبی در مرکز خرید دیسکاوری میتوانید خرید کنید. فروشگاه ها و برندهای شناخته شده ، انواع اکسسوریها را بفروش می رسانند. انواع عینک و جواهرآلات را هم در این مال خواهید خرید.

مرکز خـرید کوتا

مرکز خرید کوتا را یک پاساژ ندانید بلکه یک خیابان زیبا و سبز را در نظر بگیرید . در دو طرف این خیابان ، فروشگاه های بسیار وجود دارد و  کنار هم ردیف شده اند و خیابان را شلوغ کرده اند. شما عصر هنگام ، انبوهی از مردم و توریست را خواهید دید که برای خرید آمده اند. سر زدن به این بلوار را فراموش نکنید و برای گشت و گذار در این بلوار ، وقت کافی بگذارید.

balimal

آنچه شما در این مرکز خرید پیدا خواهید کرد، عبارتند از ؛
 • انواع میوه های استوایی
 • دکه های غذایی
 • انواع سوغاتی
 • کالاهای هنری

مراکز خریـد در اوبود

قبلا به موقعیت جغرافیایی اوبود اشاره کردیم . زیبایی های طبیعی اش، خاص است که حالا به این خاص بودن ، شما مراکز خرید اوبود را هم اضافه کنید. اینجا بهترین سوغاتی ها را برای بستگان خواهید خرید و حتی برای یادگاری هم می توانید برای خودتان بهترین سمبل ها را خریداری کنید. بهترین منسوجات را برای لباس بپسندید و بخرید. اما به طور فهرست وار بخواهیم کالاهایی که میتوانید بخرید را نام ببریم  باید گفت :

 • کیف های دستبافت
 • صنایع و هنرهای دستی
 • سبد های و کلاه های حصیری
 • روسریهایی از ابریشم
 • لباس های سنتی و دست دوز بالی
 • مجسمه های چوبین
 • تابلوهای نقاشی

هتل های بالی

در انتهای این مقاله ، تعدادی از معروفترین هتلهای بالی را با هم مرور می کنیم

BALI RANI

WHITE ROSE

KUTA PARADISO

ANVAYA

GRAND MIRAGE

DISCOVERY

AYODYA

NUSA DUA BEACH

GRAND HAYATT

PADMA LEGIAN

SOFITEL

SHERATON

THE LAGUNA

RIMBA JIMBARAN

PADMA UBUD

AYANA

و اما هتل های :

DOUBLE SIX

W RETRATE

VICEROY

نام تعدادی از مهم ترین مراکز خرید بالی

 1. Denpasar
 2. Kuta
 3. Sanur
 4. Sukawati
 5. Ubud
 6. Matahari Department Stores
 7. Bali Mal Galeria Kuta
 8. Galeria Nusa Dua
 9. Ramayana Bali mal
 10. Legian
 11. Seminyak
 12. The Bypass
 13. Batubulan
 14.  Celuk
 15. Bona
 16. Tegalalang

پکیجهای پیشنهادی

تورهای دور آسیا

خدمات اخذ ویزا

فهرست
Call Now Button