تور بالی تابستان 1402

تور بالی تابستان 1401

در این سال ها ما ایرانیها با تور بالی آشنا شده ایم. در این تور ، شما چه به تنهایی بروید، چه برای ماه عسل و چه با خانواده ، بشما خوش می گذرد. جزیره خدایان لقبی است که به این جزیره داده اند. آسیاگردی ، شما را به لذت بردن از تورهای جنوب شرق آژانس پلیکان پرواز آسیا دعوت میکند. برای آشنایی با تورهای جنوب شرق آسیا ، با همکاران ما در تماس باشید .

بیشتر درباره بالی بدانیم

بالی جزیره ای زیبا در نواحی جنوبی کشور اندونزی . زیبایی بی اندازه سواحل این جزیره باعث شده است که حائز رتبه پنجم زیباترین ساحل دنیا باشد. بالی زیبایی های طبیعی بسیار به همراه معابد شگفت انگیز دارد. در بالی ، گونه های جانوری خاص و گیاهان منحصربفرد وجود دارد.

وسعت جزیره بالی در حدود 5620 کیلومتر مربع میباشد.  تعداد ساکنان آن بیش از چهارمیلیون و سیصدهزار تن در سال 2019 بوده است.

بهترین زمان برای تور بالی چه زمانهایی است ؟

تور بالی در فصل بهار

فصل سفر به جزیره بالی ، بهار می تواند باشد. در این بازه زمانی ، باران کمتری می بارد. از رطوبت هوا به واسطه وزش بادها ، کم می شود. هوا هم برای اقامت در جزیره بالی مناسب تر است.

تور بالی در فصل تابستان

هوا نسبت به فصل بهار رو به گرمی می گذارد . اما دلیل نمیشود که گردشگران به این جزیره پا نگذارند. گردشگران بسیاری تابستان را برای سفر به بالی انتخاب میکنند. بارش باران نسبت به فصل زمستان کمتر است. بنابراین بهترین زمان برای تفریحات آبی متنوع است.

تور بالی در فصل پاییز

در پاییز نوبت به بارش بارانهای موسمی میرسد. ریزش این باران ها هوا را خنک نمی کند. این بارش ها تنها به شرجی بودن بالی دامن می زند. ریزش باران های موسمی دلیل برای کمتر شدن تعداد گردشگران میشود. بارشهای موسمی ، در روند تفریحات آبی اختلال ایجاد می کند. فصل سفر در پاییز به پایان میرسد.

تور بالی در زمستان

ریزش بارانهای موسمی هنوز هم ادامه دارد. هوا سرد نمی شود. فقط به رطوبت هوا اضافه می گردد. ریزش باران های سهمگین کوتاهمدت در زمستان بیشتر اتفاق می افتد. به دلیل استقبال کم گردشگران ، قیمت تور بالی در زمستان بسیار کم می شود.

 

baliasiaaa

فصل سفر در تور بالی

همه آنچه خواندیم ، نتیجتا به ما می گوید که فصل سفر از اردیبهشت تا مرداد است. ریزش بارانها کم میشود. بهترین زمان برای تفریحات آبی است. در این بازه زمانی ، قیمت تور بالی بالاتر است. جزیره مملو از گردشگرانی است که برای تفریح آمده اند.

در مورد منطقه های مختلف بالی بخوانیم

اینکه شما برای تور بالی ، چه چیزی را انتخاب می کنید، اهمیت دارد. اگر اهل شلوغی و جمعیت هستید و دوست دارید زندگی شبانه مهیجی را تجربه کنید، کوتا و لگیان بروید. اگر اهل آرامش هستید و برای ماه عسل رفته اید، نوسادوا و جیمباران را برگزینید. اگر اهل اقامت در هتلهای لاکچری با چشم اندازهای طبیعی هستید ، اوبود را برگزینید. آژانس پلیکان پرواز آسیا ، تمامی خواسته های شما را در نظرمیگیرد.

معرفی کوتاه مناطق بالی :

منطقه جنگلی اوبود

در دامنه مناطق کوهستانی و جنگلی اوبود، بهترین هتلها برای اقامت مسافران فراهم آمده است. هتلهای این منطقه بسیار لاکچری هستند و نسبت به کوتا و لگیان گرانتر هستند. چشم انداز هتلها به زیبایی طبیعی و درختان باشکوه و شالیزارهای رنگارنگ است. در این منطقه معابد باشکوهی برای زیارت و تماشا وجود دارد. در کنار معابد آیینها و رقصهای آیینی انجام میشود. فقط وقت خود را در اوبود بهینه استفاده کنید.

پیشنهاد ما به شما برای گشت و گذار در اوبود عبارت است از:

 1. جنگل میمون ها
 2. دریاچه ی براتان
 3. معبد آبی اولون دانو
 4. غار فیلها
 5.  معبدهای باستانی متعدد
 6.  باغ وحش بالی
 7.  پارک فیلها
 8. موزه و خانه هنر
 9.  مزارع پلکانی برنج بالی

منطقه جیمباران

جیمباران از جمله مناطقی است که هنر سفالگریشان شما را جذب می کند. در جیمباران غذاهای دریایی بهترین گزینه برای انتخاب است. بوتیکهای بسیار مجللی در این منطقه برای خرید وجود دارد.

منطقه کوتا

در کوتا تنوع بسیاری برای گردشگران تور بالی وجود دارد. در سواحل کوتا میتوانید استراحت کنید، کما اینکه میتوانید از فروشگاههای پرازدحام خرید کنید. شبها از شور و هیجان خیابانها لذت ببرید یا در روز به تفریحات آبی بروید. می توانید به موج سواری بروید و کلی اوقات خوش در ساحل تجربه کنید.

balikuta

معرفی تعدادی از جذابیتهای توریستی تور بالی

جاذبه های توریستی تور بالی اندک نیست. با توجه به مدتی که در بالی حضور دارید، لیستی تهیه کنید. می توانید از همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مشخصات این جاذبه های بپرسید. در ادامه بصورت کوتاه با بعضی از این جاذبه ها آشنا میشویم.

معبد بودایی تانالوت

این معبد ، معروفترین معبد در بالی است. معبد را میان آب ساخته اند. برای رسیدن به معبد نیاز است کمی صبر کنید تا جزر دریا، مسیر را باز کند. در عقاید مردمان محلی، ماری بسیار بسیار بزرگ محافظ معبد است.

باغ پرندگان

در باغ پرندگان بالی ، گونه های متنوعی از پرندگان را خواهید دید. باع پرندگان با وسعتی که دارد، تفریحی بسیار مناسب برای خانواده هاست. میتوانید بهترین لحظه ها در این باغ تجربه کنید.

balibagheparande

معبد زیبای اولوواتو

معبد زیبای اولوواتو همان چیزی است که در تور بالی نباید از دست داد. این معبد ، یکی از بهترین مکانها برای عکاسی گردشگران است. معبد درست در کنار صخره های مرجانی واقع شده است. از درون معبد، بهترین چشم انداز به اقیانوس را تجربه خواهید کرد. برای اینکه به معبد برسید لازم است که از مسیری بی اندازه زیبا و با فراز نشیب عبور کنید. اما زیبایی معبد به پیمودن این مسیر می ارزد. در کنار همه زیبایی های معبد زیبای اولوواتو، غروب دل انگیز معبد شهرت بسزایی دارد. زیبایی آسمان و دریا به گونه ای است که هرگز فراموش نخواهید کرد.

کاخ های پادشاهی بالی

از جمله جذابیت های توریستی بالی به کاخ های پادشاهی بالی اشاره می کنیم. در کاخ ها این موارد را خواهید دید ؛

 • آثار و نمایش سنتی بالی اجرا میشود.
 • فرهنگ کهن مردمان بالی شناسانده میشود.
 • خوراکی های محلی و سنتی را نوش جان خواهید کرد.
 • تعمیر و بازسازی کاخها ، نوید جاذبه های آتی بالی را میدهد.

دریاچه باتور در کنار آتشفشان کینتامانی

دو کوه آتشفشانی در بالی وجود دارد به نامهای :

 • آتشفشان کینتامانی
 • آتشفشان آگونک

در میان این دو آتشفشان ، دریاچه زیبای باتور وجود دارد. این دریاچه به زیبایی طبیعی این دو کوه افزوده است . هنوز هم این دو که فعالیت دارند . برخی بومیان منطقه هنوز هم برای ساخت و ساز خانه های خود از گدازه ها سرد شده استفاده میکنند. یکی از تجربیات گردشگران در این مکان، صرف غذا با چشم انداز به کوه هاست.

سافاری در تور بالی:

در باغ وحش خاصی که بیرون از منطقه دنپاسار قرار دارد، دو کار انجام دهید؛

 • حیوانات وحشی را در محل زندگی خودشان تماشا کنید. حیواناتی بی نظیر همچون شیر و ببر را از نزدیک ببینید. با عادات روزانه و غذاخوردنشان آشنا شوید و …
 • در پارک آبی باغ وحش ، حیوانات آبزی زیبا و متنوعی را تماشا کنید.

balisafari

تعدادی از تفریحات تور بالی

در تور بالی ، استفاده از تمامی وقت آزاد بهترین راه است. سعی کنید از لیستی که در زیر میاید ، بهترین استفاده را ببرید. تفریحاتی چون ؛

 • قایق سواری در تنداب
 • بانجی جامپینگ بالی
 • فیش اسپا
 • غواصی و سایتهای غواصی بالی
 • پارک آبی واتربوم بالی

تجربه خرید در تور بالی

تور است و تجربه خریدش . چه کسی است که نخواهد با خودش یادگاری از بالی به همراه ببرد؟ در تورهای جنوب شرق آسیا ، بهترین سوغاتیها را می توانید خرید کنید. حالا که شما به بالی آمده اید و در حد توان خود گشت و گذار داشته اید، نوبت خرید است. در قسمتهایی که بالی شلوغ تر است، فروشگاههای بهتری هم یافت می شود. اگر در فروشگاه های مناطق مختلف چیزی یافت نشد، فروشگاه هتل را از یاد نبرید. در ادامه ، نام تعدادی از این فروشگاهها را با هم مرور خواهیم کرد. با ما همراه باشید …

کاتا بیچ واک و برندهای متنوعش

کاتا بیچ واک به دلیل شهرتی که دارد ، محل برندهای معروف بین المللی است. شما با گشت و گذار در این مجموعه همه چیز را پیدا خواهید کرد. محصولات مختلفی به فروش می رسد که در زیر تعدادی از اینها را نام می بریم ؛

 • انواع پارچه ها و منسوجات محلی
 • انواع عطر و اودکلن و پرفیوم های معروف
 • لوازم متنوع و برندهای آرایشی و بهداشتی
 • عینک آفتابی با فریمهای مختلف
 • اکسسورهای جذاب

مرکز خرید لیپو

پس از کاتا بیچ واک که نام بردیم ، مرکز خرید لیپو یکی دیگر از این مراکز است. اگر بخواهید به نیت خرید به جایی در بالی سر بزنید، به این مرکز خرید سر بزنید. مرکز خرید لیپو سه قسمت مختلف دارد. در یکی از این قسمتها شما، برندهای مشهور بین المللی را خواهید دید. بهترین فروشگاههای برند در این مرکز خرید نمایندگی دارد. قیمت این محصولات نسبت به سایر کالاها قاعدتا بالاتر است. به روز ترین و متنوع ترین محصولات را اینجا خواهید یافت.

در مرکز خرید لیپو ، قیمتهای بهتری هم وجود دارد

در مرکز خرید لیپو برای هر سبک و سلیقه ای محصولی برای فروش وجود دارد . در بخش دیگر مرکز خرید ، می توانید قیمتهای مناسب تری را هم بیابید. انواع لباس و کیف و کفش با قیمت های متعادل تر در اینجا پیدا می شود.

بخش سوم مرکز خرید لیپو به چه اختصاص دارد ؟

اینجا اکسسوری ولوازم آرایش و زیورآلات با قیمتهای بهتر برای خرید هست. کافی ست وقت بگذارید و به درستی بگردید.

مرکز خرید دیسکاوری

در میان مراکز خرید متنوع بالی ، مرکز خرید دیسکاوری شهرت خاصی دارد. در میان توریستهای جزیره بالی ، بسیاری از آنها دیسکاوری را میشناسند. نکته مهمی که در مرکز خرید دیسکاوری باید اشاره کرد ، زیبایی محل مرکز است. این مرکز خرید کنار اقیانوس بی کران آبی واقع شده است. فروشگاه های دیسکاوری ، بسیار شیک و لاکچری هستند. یکی دیگر از دلایلی که گردشگران به این مرکز خرید مراجعه میکنند همین فروشگاهها هستند.

شما با قیمت های مناسبی در مرکز خرید دیسکاوری میتوانید خرید کنید. فروشگاه ها و برندهای شناخته شده ، انواع اکسسوریها را بفروش می رسانند. انواع عینک و جواهرآلات را هم در این مال خواهید خرید.

مرکز خرید کوتا

مرکز خرید کوتا را یک پاساژ ندانید . یک خیابان زیبا و سبز را در نظر بگیرید . در دو طرف این خیابان ، فروشگاه های بسیار وجود دارد . فروشگاه های متنوع کنار هم ردیف شده اند و خیابان را شلوغ کرده اند. شما عصر هنگام ، انبوهی از مردم و توریست را خواهید دید که برای خرید آمده اند. سر زدن به این بلوار را فراموش نکنید. برای گشت و گذار در این بلوار ، وقت کافی بگذارید.

balimal

آنچه شما در این مرکز خرید پیدا خواهید کرد، عبارتند از ؛

 • انواع میوه های استوایی
 • دکه های غذایی
 • انواع سوغاتی
 • کالاهای هنری

مرکز خرید اوبود

قبلا به موقعیت جغرافیایی اوبود اشاره کردیم . زیبایی های طبیعی اوبود ، خاص است. حالا به این خاص بودن ، شما مرکز خرید اوبود را هم اضافه کنید. اینجا بهترین سوغاتی ها را برای بستگان خواهید خرید. حتی برای یادگاری هم می توانید برای خودتان بهترین سمبل ها را خریداری کنید. بهترین منسوجات را برای لباس بپسندید و بخرید. اما به طور فهرست وار بخواهیم کالاهایی که میتوانید بخرید را نام ببریم  باید گفت :

 • کیف های دستبافت
 • صنایع و هنرهای دستی
 • سبد های حصیری
 • کلاه های حصیری
 • روسریهایی از ابریشم
 • لباس های سنتی و دست دوز بالی
 • مجسمه های چوبین
 • تابلوهای نقاشی

هتل های بالی

در انتهای این مقاله ، تعدادی از معروفترین هتلهای بالی را با هم مرور می کنیم

BALI RANI

WHITE ROSE

KUTA PARADISO

ANVAYA

GRAND MIRAGE

DISCOVERY

AYODYA

NUSA DUA BEACH

GRAND HAYATT

PADMA LEGIAN

SOFITEL

SHERATON

THE LAGUNA

RIMBA JIMBARAN

PADMA UBUD

AYANA

DOUBLE SIX

W RETRATE

VICEROY

نام تعدادی از مهم ترین مراکز خرید بالی

 1. Denpasar
 2. Kuta
 3. Sanur
 4. Sukawati
 5. Ubud
 6. Matahari Department Stores
 7. Bali Mal Galeria Kuta
 8. Galeria Nusa Dua
 9. Ramayana Bali mal
 10. Legian
 11. Seminyak
 12. The Bypass
 13. Batubulan
 14.  Celuk
 15. Bona
 16. Tegalalang

پکیجهای پیشنهادی

تورهای دور آسیا

خدمات اخذ ویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button