درباره شهر هوی آن ویتنام

ویتنام کشوری زیبا در جنوب شرق آسیاست و مقصد تازه شناخته شده گردشگران حرفه ای در سرتاسر دنیا. اگر می خواهید از سفری لاکچری و بالنسبه ارزان قیمت خاطره ها بسازید، بدون شک یکی از کشورهای انتخابی شما کشور ویتنام است.

مشاهده قیمت تور هوی آن

شهر هوی آن ویتنام ، ویتنام کشوری زیبا در جنوب شرق آسیاست و مقصد تازه شناخته شده گردشگران حرفه ای در سرتاسر دنیا. اگر می خواهید از سفری لاکچری و بالنسبه ارزان قیمت خاطره ها بسازید، بدون شک یکی از کشورهای انتخابی شما کشور ویتنام است. شهر هوی آن ویتنام ،این کشور علاوه بر زیبایی ها طبیعی بسیار دارای اماکن مذهبی و تاریخی بی نظیر و دیدنی است . هوی آن یکی از این شهرهای فوق العاده زیباست.

شهر هوی آن ویتنام ، هوی آن بندری بزرگ و با اهمیت در کشور ویتنام است و رودی بزرگ و مهم در آن جریان دارد . همین دو شرط برای سفر به این شهر به اندازه کافی کفایت می کند. شهر هوی آن ویتنام ، در منطقه قدیمی این شهر، یادگاری های بسیاری خاصی از دوره زندگی ژاپنی ها ، عبادت گاه های چینی، کافه های سنتی جذاب وجود دارد که گردشگران را به خود می خواند. واضح است که این منطقه یادگار اتفاقات قدیم این شهر است.

شهر هوی آن ویتنام ، در خلال قرون پانزدهم و شانزدهم ، بندر هوی آن به دلیل رونق گرفتن به ویژه در مبادله کالاهایی چون پارچه های ابریشمین ، ظروف چینی، دانه فلفل و پوست درخت دارچین به بندری بزرگ تبدیل شد. همین امر باعث شد که یادگاری های از کشورهای چین و فرانسه و ژاپن باقی بماند. شهر هوی آن ویتنام ، در آخرین سال قرن 2000 ، سازمان جهانی یونسکو ، هوی آن را به عنوان شهری بی نظیر و قدیمی به دنیا معرفی کند . ویتنام هم فرصت را غنیمت شمرد و نسبت به بازسازی اماکن قدیمی و تبدیل آثارش برای بازدید گردشگران تمام اهتمام خود را به کار گیرد.

شهر هوی آن ویتنام ، جاذبه های تاریخی شهر قدیمی هوی آن ، همچون معابد چینی ، انواع ساختمان ها ، فروشگاه های قدیمی چوبی در سازمان یونسکو ثبت گردید . شهر هوی آن ویتنام ، در این بافت زیبا می توان از فروشگاه ها، سوغاتی های خاص و زیبا و یادگاری های فراوان را خریداری نمود و از گالری های آن دیدن کرد.

شهر هوی آن ویتنام ، مکان های دیدنی هوی آن را اگر بخواهیم فهرست گونه نام ببریم ، به جاهایی چون پل قرن هجدهمی سرپوشیده ژاپنی ، ساحل کوآ دای ، منطقه بودایی پاگودا ون دوک ، موزه تاریخ و فرهنگ هوی آن، سالن اجتماعات فو جیان ، ساحل آن بنگ، منطقه ساحلی هوی آن

 

مجله گردشگری

تورهای پیشنهادی ویتنام

تورهای دور آسیا

پکیجهای پیشنهادی

خدمات اخذ ویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button