برخی از عجیب ترین رفتار مسافران

در سال 2015 اتفاقات عجیبی در سفرها افتاد به گونه ای که عده ی زیادی جان خودرا در اثر گرفتن عکس سلفی از دست دادند و عده ای نیز مورد حمله ی کوسه قرار گرفتند.

دراین قسمت 10 کار عجیب گردشگران را مورد بررسی قرار می دهیم:

1) کباب کردن غذای یک گردشگر بر روی آتشفشان

حتما راه دیگری هم وجود دارد تا اینکه به بالای کوه آتشفشان رفته و بخواهید غذایتان را به ‏روی حرارت دو هزار درجه ای مواد مذاب کباب کنید. هر چند فردی به نام سیمون ترنر این گونه فکر نمی کند چرا که او این کار را انجام داد و ‏برای جذاب تر شدن موضوع در طول مسیر فیلمی از این اتفاق گرفته است.

2) سلفی کوهنوردان همراه با یک نارنجک فعال

هنگامیکه برای کوه نوردی به کوه های اورال روسیه سفر کرده باشید و به یک نارنجک برخورد کنید که پین آن کشیده شده ، ‏در مرحله اول تا جان دارید می دوید و از آن دور میشوید و دست به دعا برمیدارید که منفجر نشود. ‏هرچند تیم کوهنوردی که به این نارنجک برخورد کردند این کاررا انجام ندادند. آن ها تمام سعی خود را کردند تا قبل از منفجر شدن نارنجک با آن عکس سلفی بگیرند. امااین کار پایان خوبی نداشت و نارنجک در دستانشان منفجر شد ‏اما گوشی هوشمند هیچ آسیبی ندید !!!

3) جلوگیری از تخم گذاری لاک پشت ها توسط گردشگران

قطعا عکسبرداری گردشگران از گونه لاک پشت هایی که برای تخم گذاری به ساحل آمده بودند مهمتر بود .زیرا به عقیده ی بعضی ‏از توریست ها در کاستاریکا هجوم هر ساله لاک پشت ها در ماه مارچ برای تخم گذاری مناسب ترین زمان جهت گرفتن عکسهای ‏یادگاری و سلفی با لاک پشت های دریایی بود! گرچه مشکلی که در این موضوع وجود داشت این بود که لاک پشت ها این گونه تصور نمیکردند آنها همین که به ساحل رسیدند و گردشگران هیجان زده را دیدند به سرعت به اقیانوس بازگشتند.

4) مردی که با گرفتن عکس سلفی مورد حمله ی گاو وحشی واقع شد.

‏احتمالا تصور این مرد این بوده که سلفی گرفتن در خیابان پامپلونا ( محله معروف گاوبازی در اسپانیا ) وقتی تعدادی از گاوهای ‏وحشی او را دنبال می کنند می تواند یکی از جذاب ترین صحنه های عکاسی باشد. این مرد مصمم شد تا از این اوضاع ‏وحشتناک سلفی بگیرد و در شبکه های مجازی لایک های بیشتری جمع کند .اما پس از اینکه مورد حمله گاوهای وحشی ‏قرار گرفت لایک در شبکه های اجتماعی او رانجات ندادند.

5) دعوای زوجی در هواپیما که منجر به جدایی شد.

دعوا کردن درمیان مردم موضوعی نیست که زوج تصمیم بگیرند انجام دهند. تصور کنید ‏در یک هواپیما نشسته اید و مجبور شده اید شاهد دعوای یک زوج باشید. در این میان کلی کییگز با توییت کردن این موضوع توانست ‏مورد توجه زیادی واقع شود.

6) کشته شدن یک شیر توسط دندان پزشک

دندانپزشکی از مینسوتا در فصل تابستان به سفری شکاری به زیمباوه رفت و یکی از دوست داشتنی ترین شیرهای جنگل ‏را که سیسیل نام داشت شکار نمود. او به اجبار هزینه هنگفتی به موجب این شکار غیرقانونی پرداخت کرد و این موضوع تا مدت ها ‏مسئله ای برای بحث در شبکه های اجتماعی قرار گرفت و سبب گشت تا این دندان پزشک فاجعه انگیزترین نظرات را در پایگاه های اینترنتی متنوع ‏دریافت کند. او قبل ازاینکه برای انجام این کار مصمم شود باید در نظر می گرفت این روزها فضای مجازی با کسانی که بصورت غیرقانونی حیوانات را شکار می کنند اصلا مهربان نیست !‏‏ ‏

7) سوار کردن مار بوآ در اتوبوس !

این رویداد عجیب در کشور فیلیپین اتفاق افتاد هنگامی که مردی مصمم شد که مناسب ترین راه برای این که حیوان خانگی ‏خود یعنی مار بوآ را سوار اتوبوس کند پیچاندن آن دور گردنش میباشد ولی متاسفانه در طول مسیر مار از گردن او به زمین افتاده و خوفناک ترین صحنه را در اتوبوس برای مسافران رقم میزند. خوش بختانه هیچکس آسیب ندید ولی به اجبار برای پیدا کردن این مار کل اتوبوس را تخلیه کردند.

8) گذاشتن همسر در چمدان !

ممکن است تا کنون این جمله را از عده ای شنیده باشید که به شوخی گفته اند مرا هم در چمدان با خود ببر ! البته که امکان دارد این شوخی را افرادی جدی بگیرند و آن را امتحان نمایند. در یک ایستگاه قطار در لهستان پلیس به مردی60 ‏ساله برخورد می کند که چمدانش را به زور حمل میکرد، آن ها به او شک کردند و از وی خواستند تا چمدانش را باز ‏کند و درون آن را ببینند .بعد از باز کردن چمدان با همسر مرد برخورد کردند ! براساس گفته های مرد چون وی توانایی خرید دو بلیط را نداشته به اجبار یک بلیط خریده و با این ترفند قصد داشته همسرش را سوار قطار کند.

9) توقف ترن هوایی به سبب یک مونوپاد

این که به بالاترین نقطه مهیج در ترن هوایی برسید و این وسیله متوقف شود هیچوقت برایتان دلچسب نیست. این رویداد ‏در دیزنی لند کالیفرنیا اتفاق افتاد، هنگامی که یکی از کسانی که در این ترن هوایی سوار بود تلاش میکرد تا از این هیجان خود عکس ‏سلفی بگیرد و با پرت شدن مونوپادش به روی ریل ها ، ترن هوایی به مدت 2 ساعت خاموش شد تا این وسیله از روی ریل ‏خارج شده و خطری را برای افراد به وجود نیاورد. ‏ ‏

10) تخریب چهره ی کلوزیوم روم توسط گردشگران آمریکایی

‏این روزها عده ی زیادی از افراد علاقه مندند تا به روی دیوارها نقاشی هایی که گرافیتی نام دارند بکشند ، اما اعمال اینکار ‏به روی آثار باستانی هنر نه تنها هنر نیست بلکه کار احمقانه ای است. 2 مرد اهل کالیفرنیا کل مسیر زیرزمینی کلوزیوم روم را راه رفتند و با ‏نقاشی هایی که به روی دیوارش کشیدند عکس سلفی گرفتند و در فضای اینستاگرام انتشار دادند که توسط پلیس دستگیر شدند. ‏ ‏ ‏‏

 

 

مجله گردشگری

پکیجهای پیشنهادی

تورهای دور آسیا

خدمات اخذ ویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button