با چه پروازی به ویتنام سفر کنیم ؟

برای دیدن کشور زیبای ویتنام میتوانید از طریق چندین ایرلاین اقدام به سفر نمایید . در پکیجهای مسافرتی شرکت خدمات مسافرتی پلیکان پرواز آسیا چند گزینه برای سفر به تور ویتنام در نظر گرفته شده است .

با چه ایرلاینی میتوان به کشور ویتنام سفر کرد

پروازهای خارجی مانند : قطر ایرویز و امارات معمولا بهترین ایرلاینها برای پکیجهای تور ویتنام می باشد . البته اگر خواهان این هستید که سفرتان به ویتنام از نظر هزینه کمی ارزان تر تمام شود ، میتوانید از ایرلاینهای داخلی مانند ماهان و ایران ایر و یا آسمان اقدام کنید .

ایرلاینهای خارجی

باید در نظر داشته باشید که پروازهای خارجی که از ایران به سمت کشور ویتنام و یا سایر کشورها پرواز میکنند ، همگی در مرکز کشور خودشان یک توقف دارند و سپس از آنجا به کشور ویتنام پرواز میکنند و مستقیما به هوشی مین سیتی و یا هاتوی میروند . به عنوان مثال پرواز قطری در دوحه ، پرواز امارات در دبی ، پرواز ال اتحاد در ابو ظبی ،پرواز ترکیش در استانبول و .. البته بهترین پرواز از ایران به مقصد ویتنام از نظر قیمت و توقف کوتاه پرواز قطری میباشد و بیشترین تعداد مسافرین تور ویتنام از طریق پرواز قطری اقدام به سفر میکنند .

ایرلاینهای داخلی

و اما در مورد پروازهای داخلی مانند ماهان ، ایران ایر و آسمان قضیه کمی متفاوت است . پرواز های داخلی همگی از تهران به مقصد کوالالامپور پایتخت کشور مالزی پرواز میکنند و همکاران ما در شرکت پلیکان پرواز آسیا برای مسافرین تور ویتنام اقدام به صدور بلیط پروازهای بین المللی از مالزی به ویتنام می نماییند . پروازهایی مانند ایر آسیا ، ایر مالزیا و یا هواپیمایی کشور ویتنام ، این پکیج تور ویتنام از نظر قیمتی معمولا مقرون به صرفه تر از پروازهای مستقیم ایرلاینهای خارجی میباشد ، البته گاهی از اوقات آفرهای پروازهای خارجی در برخی از ایام سال حتی از پروازهای داخلی هم ارزان تر تمام میشود ولی اغلب پروازهای داخلی ارزانتر تمام میشود .

مواردی که برای انتخاب پرواز باید در نظر داشته باشیم

مواردی که در انتخاب ایرلاین مناسب برای تور ویتنام خود باید در نظر بگیرید این است که پروازهای داخلی به مقصد مالزی و در ادامه عزیمت از مالزی به ویتنام کمی خسته کننده و کسالت بار میباشد ، کیفیت پایین تر پروازهای داخلی نسبت به پروازهای خارجی و معطلی چند ساعته در مالزی و تعویض پرواز میتواند خستگی زیادی را برای شما در بر داشته باشد . همکاران ما در شرکت خدمات مسافرتی پلیکان پرواز آسیا برای پایین آوردن احتمال ریسک ، از نظر جا ماندن مسافرین از پروازهای مالزی به ویتنام ، به خاطر تاخیر احتمالی پروازهای ایرانی به مقصد مالزی ، مجبورند تا چند ساعت توقف را در مالزی برای شما در نظر بگیرند تا احیانا در صورت تاخیر از ایران ، مسافران از پرواز بعدیشان جا نمانند . پس بهتر از با در نظر گرفتن تمام این شرایط بهترین تصمیم را برای پرواز و خرید مناسب تور ویتنام اقدام نمایید .

در نظر داشته باشید بهترین پرواز ایرانی برای تور ویتنام ، از نظر ساعت پرواز از ایران به مقصد مالزی ، ماهان می باشد .

تورهای پیشنهادی ویتنام

پکیجهای پیشنهادی

خدمات اخذ ویزا

مجله گردشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button